Meghan przestała się patyczkować. Kompletnie odcięła Harry’emu możliwość powrotu do Anglii. Niezłe posunięcie

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle nie zależy na tym, żeby Harry poprawił swoje stosunki z rodziną. Przestała także zachowywać pozory. Jej najnowsze posunięcie całkowicie uniemożliwi księciu powrót do Anglii. Co donoszą tabloidy?

Książę Harry od ponad roku mieszka razem z żoną i dziećmi poza Wielką Brytanią, jednak w ostatnim czasie dość często wraca w rodzinne strony. Niedawno przyleciał do kraju, by odsłonić pomnik swojej matki, księżnej Diany, w rocznicę 60. urodzin Lady Di. Jego przylot był szeroko komentowany w prasie, ponieważ nie jest tajemnicą, że obecnie ma dość chłodne relacje z rodziną Elżbiety II, w tym z własnym bratem, księciem Williamem.

Najbardziej jednak z tych powrotów jest niezadowolona jest Meghan. Nie zależy jej na tym, żeby Harry pogodził się z rodziną, więc postanowiła zablokować mężowi możliwość powrotu na Wyspy Brytyjskie. Co donosi tabloid?

Czy Meghan Markle przejęła kontrole nad finansami?

Ze względu na ich wyjątkowy status jako byłych członków rodziny królewskiej, Meghan i książę Harry są źródłem wiadomości dla bulwarówek, które wydaje się być nieskończone. Według wielu z relacji Markle kontroluje każdy aspekt związku. Najnowsze doniesienia traktują o tym, że całkowicie uniemożliwiła małżonkowi powrót do Anglii, bardzo sprytnym posunięciem.

National Enquirer poinformował, że Markle przejęła finanse rodziny. Do tego stopnia, że książę Harry musiał poprosić o pożyczkę na prezent urodzinowy dla żony, ponieważ nie był w stanie za niego zapłacić, a nie chciał prosić jej o pieniądze, żeby nie psuć niespodzianki… Magazyn jest przekonany, że syn Karola nie ma już nic do gadania jeśli chodzi o budżet rodzinny. Mało tego, podobno całkiem naturalnie przyszło mu się do nowych zasad dostosować.

Megahan w końcu pokazała prawdziwe oblicze, już nie ukrywa zamiarów, nie chce, żeby Harry wrócił do Anglii, a bez środków tego nie zrobi – mówi informator.

Ponadto magazyn przypomniał analizy psychologów po wywiadzie u Sussexów i Oprah, które mówiły, że Markle ma narcystyczną osobowość i manię kontroli. Proste posunięcie spowodowało, że zaspokoiła swoje potrzeby, a Harry stał się od niej całkowicie zależny. Ile w tych doniesieniach prawdy? Sami oceńcie.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i książę Harry pokazali mieszkanie

Meghan Markle i książę Harry pokazali mieszkanie

Komentarze

 • Marek pisze:

  Ja z tą czarownicą 5 minut bym nie chciał spędzić… fe

 • Gośćemerytka pisze:

  Gdzie mój komentarz

 • Gośćemerytka pisze:

  Przypomnieć należy że Książę ma swoje ogromne miliony po mamie a dzieci ich i tak należą do korony brytyjskiej tak że plotki plotki i tyle.

 • ReniaBe pisze:

  No bo prawda jest taka, że chłop to ma na własność tylko w klatce ptaka.
  Pańskie oko konia tuczy mościa panie i panowie.

 • Gość pisze:

  To nie mały chłopczyk, który musi prosić o kieszonkowe. Prawda jest taka, że jakby chciał to by wrócił z nią lub bez

 • Gość pisze:

  @Małgosia
  Ja tu widzę tylko jedną wredną babę. Wredną i głupią. Ty nia jesteś!

 • Gość pisze:

  Przepraszam bardzo, a skąd pani wie jak jest naprawdę? Zna ją pani osobiście żeby mówić o niej w taki sposób? Wierzyć tabloidom i komentować? Nie mieszka pani tam z nimi, nie wie jak żyją, a może wie pani jeszcze czy jest miłość między nimi czy jej nie ma? Polacy zawsze krytykują innych a nie patrzą na siebie. Tylko zawiść i zazdrość do innych.

 • Małgosia pisze:

  Wredna baba szkoda mi tego faceta, ale sam sobie na to zapracował jeszcze się przekona, że rodzina to coś bardzo ważnego ta paniusia od początku nim sterowała, a Harry jeszcze wróci z podkulonym ogonem i bez kasy do rodzinnego domu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×