Meghan musi przeprosić rodzinę królewską. William postawił twarde warunki. To jedyna droga do pojednania

Meghan ma przeprosić rodzinę królewską

Meghan ma przeprosić rodzinę królewską

Meghan musi przeprosić rodzinę królewską. Nie ma wątpliwości, że to warunek konieczny, żeby stosunki wróciły do normy.

Kiedy Meghan i Harry pojawili się na Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II, pojawił się cień nadziei na pojednanie w rodzinie. Jednak Sussexowie nie garnęli się do rozmów, a do tego Markle okazała lekceważenie Kate, która starała się zjednoczyć braci.

Kate pozostawała bardzo neutralna przez cały czas trwania mszy — mówi New Idea ekspert od mowy ciała, dr Louise Mahler – Ale Meghan wykonała silny pasywno-agresywny ruch, odwracając głowę, gdy Kate przechodziła obok, co było lekceważące i dziecinne.

Po tym wszystkim już nie ma wątpliwości, że tak naprawdę od Meghan zależy, czy kiedykolwiek dojdzie do unormowania stosunków w rodzinie królewskiej. Co donosi prasa?

Meghan musi przeprosić rodzinę królewską

Jeśli książę i księżna Sussex myśleli, że powrót do Londynu na jubileusz królowej oznaczałby, że wszystko zostanie im wybaczone i wkrótce zostanie zapomniane, szybko zrozumieli, że tak nie będzie. Wyraz zaskoczenia, gdy porządkowy pokazał im oddalone miejsca w katedrze św. Pawła z okazji platynowego jubileuszu nabożeństwa dziękczynnego królowej, było oczywiste dla wszystkich.

Kiedy w końcu przecisnęli się obok sióstr York i zajęli miejsce za dziećmi Wessexów, Harry miał wyraz twarzy, jakby uderzył w niego piorun – mówi świadek w tabloidzie Woman’s day – Wiedział, że umieszczenie go tak daleko, miało na celu pokazanie mu, na czym faktycznie stoi.

Przewinienia Sussexów wobec rodziny królewskiej są starannie notowane. Ich przybycie na jubileusz z kamerami Netflixa także było szeroko komentowane. Jasne jest, że nie dojdzie do pojednania i powrotu do łask, jeśli nie przeproszą.

Meghan powinna szczerze przeprosić i wyrazić skruchę – mówi źródło – nie ma innej możliwości, żeby rodzina ich znowu przyjęła.

Jak myślicie, czy żona Harry’ego ma za co przepraszać?


Meghan musi przeprosić rodzinę królewską

Meghan musi przeprosić rodzinę królewską

Meghan musi przeprosić rodzinę królewską

Meghan musi przeprosić rodzinę królewską

Harry i Meghan na Trooping the colour 2022

Harry i Meghan na Trooping the colour 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie musi przepraszać za to, że jest taką wredną pi.dą. Taka już jest.

  • Gość pisze:

   Brawo,za co przepraszać jest sobą.

  • Gość pisze:

   Prawda ta Megan to wredna pinda,tekcewazenie widać w jej oczach , Urodna Keti i Wellman to osoby z klasą i piękne dzieci mają ,Harry powinien dążyć do pojednania…

  • Gość pisze:

   Prawda ta Megan to wredna pinda,tekcewazenie widać w jej oczach , Urodna Kati Wellman to osoby z klasą i piękne dzieci mają ,Harry powinien dążyć do pojednania…co ta Merkle za gwiazda ?

  • Gość pisze:

   Wszyscy wszystko wiedzą lepiej od samych Royalsów.A oni sami mają to wszystko w głębokim poważaniu.A wy wszyscy wszystkowiedzący produkujcie się dalej.

  • Gość pisze:

   Nie musi ich za nic przepraszać.

  • Gość pisze:

   Prawda.

 • Gość pisze:

  ZNIES MONARCHIE DO PRACY NIECH IDĄ

  • Gość pisze:

   Ty się weź do roboty 😤

  • Gość ja pisze:

   Chciałbyś generować dla swojego kraju tyle co rodzina królewska kasy,ale ty nie możesz to po się stawiasz

  • Basia pisze:

   Tez tak uwazam.Darmozjady

  • Gość pisze:

   Jedyną formą władzy godną szacunku jest monarchia

  • Gość pisze:

   Tak niech sie wezma do roboty a nie zyja z ucisku unnychvod stuleci kolonie sie pokonczyly ale nie wszystkie czas wyzwolic inne kraje a nie wieczne nieroby wyzyskujace inne narody tuszuja tylko skandale rozwody zdrady orgie pedofilie kazdy z kazdym masakra jak teraz zyja obok kochanki przez ktora zginela ich marka byle z dala od takiej popapranej rodzini Koniec Monarchii i nierobow angoli tam tylko polacy hindusi i inniemigranci pracuja angole siedza w domach i zyja ze swiadczen

  • Gość Bea pisze:

   Przecież oni chodzą do pracy.Na przykład William jest pilotem,jego ojciec książę Karol jest farmerem,rolnikiem uprawiającym żywność ekologiczną .

 • Gość pisze:

  Wstrętna kobieta. W życiu tak bywa, niestety.

  • AntyBolek pisze:

   Od kiedy pojawiła się ta wątpliwej jakości aktoreczka zaczęły się spięcia nie tylko w rodzinie królewskiej ale także wśród personelu, czarna ma wybujałe ego.

  • Gość pisze:

   Nie przeprosi. Taki charakter wredny. Prędzej Harry odejdzie.

  • Gość Bea pisze:

   Ale tu nie chodzi o kolor skóry tylko o charakter i sposób działania ludzi, którzy jako rodzina powinni być dla siebie mili, tolerować się wzajemnie.A zrzeczenie się tytułów książęcych, które w USA nie są honorowane ponosi za sobą pewne konsekwencje bo monarchia ma swoje zasady które trzeba przestrzegać.

 • Gość pisze:

  Przecież to jest osoba narcystycznie zaburzona. Ona cały czas forsuje teorię, że jest ofiarą, więc nigdy nikogo za nic nie przeprosi.

  • Gość pisze:

   Jak Amber Heard. I obie są równie wiarygodne :)))

  • Ja wcale jakoś nie przepadam za mega pisze:

   Szczerze to ta nagonka na Harrego i Megan już się staje nudna. Okej. Ich zachowanie zszokowało wszystko ale ile można. Dajcie im żyć tak jak chcą.

 • Gość pisze:

  Kolorowi tak mają lubią konfabulowac

 • Ja pisze:

  Megan to nowotwór w rodzinie królewskiej, chyba każdy widzi, że ti…..

  • Gość pisze:

   Raczej paskudny wrzod na tyłku

  • Gość pisze:

   Czy Diana też była nowotworem w tej rodzinie??? A co z nią zrobili, jak ją traktowali?? Kochanka jest teraz mamusią i przyszłą królową, śmiechu warte, oto co reprezentuje sobą ta cała monarchia

 • Gość pisze:

  Koszmarne szczucie!
  Harry i Meghan niby tacy nieważni, a media żyć bez nich nie mogą, płodząc dziennie po kilka bajkopisarskich „artykułów” :)))
  A miejsca zawsze sa z góry ustalone i Harry sam je wybrał, tak jak i osoby z którymi siedział.
  Dziewicamaryja Kate, nie mogła nikogo godzić, bo Harry z W&K nie zamienił słowa.
  A jak ktoś miałby kogoś przepraszac, to William i Kate za hejt i szczucie na Meghan, a BRK za brak reakcji na to.

  • Gość pisze:

   To żart? Nawet jakby napraw hejt i szczucie na meg miały miejsce z inicjatywy K&W to nie ma to znaczenia ponieważ sama meg nie ma znaczenia. BRK miało reagować i.jak to sobie wyobrażasz, że następca tronu dostałby upomnienie z powodu byle scierki brata? :))))
   Myśl czasem, role tam są dawno przypisane, a meg była i jest dla tej rodziny nikim

  • Goia pisze:

   Do „Gość” z godz. 8,13
   Właśnie ujawniłaś tok swojego rozumowania ,że ten co bliżej przysłowiowego koryta może więcej, a ten który trochę dalej ma potulnie stać, uśmiechać się i mówić „o deszczyk pada” kiedy na niego plują.
   Tylko że nie każdy ma ochotę znosić to przez całe życie. Harry wcale Wiliamowi pierwszeństwa nie zazdrościł i nie chciał odbierać, ale i tak jak nie oni to ich otoczenie postanowili jch zniszczyć tak na wszelki wypadek, żeby oni sami lepiej wypadali na ich tle.

  • Gość pisze:

   Na jakim świecie ty żyjesz, że jeszcze tego nie wiesz?
   Meg przyjęli tam z łaski, trzeciorzedna aktoreczka i wycieraczka nie jest mile widziana w żadnej rodzinie.
   Czego się spodziewała? W światku filmowym też była nikim na tle gwiazd, miała czas się przyzwyczaić
   Gdyby na planie zaczęła podskakiwac to by wyleciała na zbity pysk bo było jedna z wielu podstarzalych panienek bez urody i talentu.
   Harry zawsze zazdrościl bratu ; pozycji, rodziny i.dzieci. U niego to jest porażka na każdym polu.
   Poprawka; nikt nikomu celowego hejtu na tą scierke nie udowodnił. A teraz ona sama się sklocila z tabloidami więc ja i tak w końcu dojadą.
   A nawet jeśli staliby za tym W&K to żaden problem, scierka meg nie ma znaczenia i powinna znać swoje miejsce w szeregu.
   Harry był idiota, że ożenił się z panienka na jeden raz.

  • AntyBolek pisze:

   Aleś gluuupia

  • Goia pisze:

   Ależ ty jesteś intelektualnie ograniczoną amebą! Czy ty nie potrafisz sklecić zdania żeby nie używać inwektyw i wulgaryzmów? Tak się zafiksowałaś w tej swojej nienawiści do obcych sobie ludzi że już ci chyba żaden psychiatra nie pomoże. Jesteś jak ci nasi obecnie panujacy, wydaje ci się że kłamstwo powtarzane wielokrotnie stanie się prawdą. Weź kobieto ić na spacer, bo siedzisz tu 24 godz. na dobę i wszędzie wdzisz wrogów twojej ukochanej pary. Mnie tam w gruncie rzeczy oni wszyscy wiszą jednakowo, ale nie trawię takiego bezsensownego szczucia dla sportu . Wiem również że zaraz żucisz się tu by mi udowodnić że jestem jak ty to nazywasz „psychofanką tłustej Meg”, ale ja i tak życzę ci dużo zdrowia i przede wszystkim opamiętania.

  • Gość pisze:

   A ja tobie życzę żebyś sie zamknęła , na rozum u fanki wycieraczki nie ma co liczyć.
   Właśnie, idź na spacer, zajmij się czymś, możesz posprzątać trawniki, cokolwiek, tylko przestań pouczać innych. Meg to scierka , a jej fanki to kretynki i analfanetki.
   Wróć do szkoły i popraw ortografie bo to żałosne jak piszesz, głupi tluku:)))

  • Gość pisze:

   Opanuj podstawy ortografii zanim zaczniesz wyzywać innych od „ameb” i „osób intelektualnie ograniczonych”

  • Jola pisze:

   Brawo

  • Gość pisze:

   Ależ ty jesteś intelektualnie ograniczoną amebą! Czy ty nie potrafisz sklecić zdania żeby nie używać inwektyw i wulgaryzmów? Tak się zafiksowałaś w tej swojej nienawiści do obcych sobie ludzi że już ci chyba żaden psychiatra nie pomoże. Jesteś jak ci nasi obecnie panujacy, wydaje ci się że kłamstwo powtarzane wielokrotnie stanie się prawdą. Weź kobieto ić na spacer, bo siedzisz tu 24 godz. na dobę i wszędzie wdzisz wrogów twojej ukochanej pary.

   – ależ to idealnie pasuje do ciebie, fanko harklesów.

 • Gość pisze:

  Pomijając wiarygodność tabloidu; chyba każdy myślący człowiek uważa, że powinni przeprosić i publicznie, ponieważ publicznie naklamali

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×