Szukaj

Polka spotkała Meghan Markle w Kanadzie! Pochwaliła się rozmową z księżną, jest też pamiątkowe zdjęcie

Meghan Markle zrobiła zdjęcie Polce

Meghan Markle zrobiła zdjęcie Polce

Meghan Markle przebywa w Kandzie, gdzie wraz z całą rodziną, wybrała się na świąteczny urlop. Tam spotkała dziennikarkę polskiego pochodzenia, Asyminę Kantorowicz, która o całej sytuacji opowiedziała w mediach. Co zdradziła?

Meghan Markle i książę Harry w tym roku postanowili zerwać z tradycją i zamiast spędzać Boże Narodzenie z rodziną królewską, wraz z synkiem wybrali się do Kanady, gdzie czekała na nich matka księżnej, Doria Ragland. Polecieli na wyspę Vancouver, gdzie wspólny czas spędzają m.in. podczas wycieczek. W trakcie jednej z nich natknęli się na dziennikarkę polskiego pochodzenia, Asyminę Kantorowicz i jej ukochanego. Jak wyglądało ich spotkanie?

Polka spotkała Meghan Markle. Pokazała zdjęcie

Kantorowicz i jej ukochany Iliya Pavlovic, co roku decydują się na podróż, w czasie której witają nadchodzący rok. Tak było też tym razem – para urządziła sobie piknik, a potem próbowała zrobić sobie zdjęcie na ładnym tle. W pewnym momencie podeszła do nich kobieta, która zapytała, czy chcą, by zrobiła im zdjęcie.

Jak przyznała dziennikarka, początkowo nie zorientowała się, że propozycję złożyła jej Meghan Markle. Dotarło to do niej dopiero w momencie, w którym wśród osób, z którymi była księżna, dostrzegła Abigail Spencer, aktorkę Garniturów. 

Jestem fanem Garniturów i najpierw zauważyłam Abigail, a potem zdałam sobie sprawę, że to Meghan robi zdjęcie. Kiedy przyjrzałam się grupie, dostrzegłam, że Harry też tam był. Nie mogłam uwierzyć – opowiedziała Asymina w rozmowie z People.

Jak zachowywała się księżna? Dziennikarka wyjawiła, że była bardzo przyjazna:

Szczerze mówiąc, to był bardzo miły gest z ich strony. Pewnie byśmy ich nie zauważyli, gdyby sami nie podeszli. Widzieli, jak próbowaliśmy zrobić to zdjęcie.

Meghan, która miała na sobie kurtkę przeciwdeszczową, wykonała aż trzy fotografie:

Na koniec wręczyła mi telefon i powiedziała: „Szczęśliwego Nowego Roku! ”. Odpowiedzieliśmy jej: „ Dziękujemy i szczęśliwego Nowego Roku dla was”.

Asyminę Kantorowicz, to kanadyjska dziennikarka z ogromnym stażem. Obecnie pracuje dla CTV News. Z informacji, które krążą na jej temat w sieci wynika, że oprócz języka angielskiego, posługuje się też polskim – jej rodzice pochodzą z Polski.

 

Zobacz: Syn Meghan Markle to już mały fashionista! Jego sylwestrowa stylizacja jest kompozycją najlepszych marek

 


Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Meghan Markle kroi tort

Meghan Markle kroi tort

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×