Szukaj

Meghan Markle została porwana przed ślubem z księciem Harrym! W biografii pary ujawniono sensacyjne szczegóły

Meghan Markle została porwana

Meghan Markle została porwana

Meghan Markle zanim poślubiła księcia Harry'ego została porwana. O wszystkim poinformowano w biografii pary, która bije rekordy popularności. Tego sekretu nie znał nikt, aż do teraz.

Książę Harry i Meghan w marcu tego roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii i razem z synem zamieszkali na wzgórzach Beverly Hills. Odkąd amerykańska celebrytka została żoną Harry’ego, ich małżeństwo nie zyskało sympatii ani Brytyjczyków, ani Amerykanów. Kolorowa prasa cały czas donosi o kolejnych skandalach z udziałem Meghan, a nawet o tym, że złożyła ona dokumenty rozwodowe.

Sussexowie chcieli rozpocząć życie z dala od mediów, jednak ich decyzja odniosła zupełnie odwrotny skutek. Aktualnie na światło dzienne wychodzą kolejne doniesienia, tym razem w grę wchodzi rzekome porwanie Markle.

Meghan Markle została porwana przed ślubem z Harrym. Szczegóły

W książce Finding Freedom opowiedziano szczegóły związku Meghan i jej męża, księcia Harry’ego, które miały doprowadzić do ich decyzji o odejściu z rodziny królewskiej. To właśnie w niej można przeczytać doniesienia o rzekomym porwaniu księżnej. Cała ta sytuacja miała przygotować ją do nowej roli, gdyż jej życie miało odtąd wyglądać zupełnie inaczej, niż to które znała dotychczas. Była aktorka weszła do świata dyplomacji, protokołów oraz wielu zasad.

Meghan została przeszkolona pod wieloma względami. Nie tylko z historii Wielkiej Brytanii, królewskiej etykiety, ale również zachowania na wypadek bardzo ekstremalnych życiowych sytuacji. Autorzy książki przywołują jedno ze szkoleń, w którym aktorka została uprowadzona przez terrorystów. Oficerowie elitarnej jednostki SAS mieli upozorować porwanie, w którego czasie wpakowano ją na tylne siedzenie samochodu i wywieziono w nieznane miejsce. Tam uratowali ją oficerowie.

Szkolenie – które wszyscy starsi członkowie rodziny królewskiej z wyjątkiem Królowej ukończyli w siedzibie SAS w Hereford – jest przygotowaniem do wszystkich scenariuszy wysokiego ryzyka, w tym porwań, sytuacji zakładników i ataków terrorystycznych – piszą autorzy książki.

Kilka lat wcześniej w podobnym zdarzeniu brała udział Kate Middleton, jeszcze zanim została żoną księcia Williama.


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×