Szukaj

Meghan i Harry złamali istotną tradycję związaną z narodzinami royal baby! Wcześniej nikt się na to nie odważył!

Meghan Markle i książę Harry w trakcie swojego małżeństwa wielokrotnie złamali królewski protokół. Wszystko za sprawą nowoczesnej Amerykanki, która nawet w roli księżnej nie zmieniła swoich światowych przyzwyczajeń. Po narodzinach swojego pierwszego dziecka księżna Sussexu ponownie wyłamała się z obowiązującej na królewskim dworze tradycji. 
Książę Harry i Meghan Markle oszukali fanów?

Książę Harry i Meghan Markle oszukali fanów?

Książę i księżna Sussexu są dumnymi rodzicami zdrowego chłopca, który przybył na świat w poniedziałek 6 maja. Cały świat oszalał z radości, jednak Meghan Markle i Harry bardzo dbają o swoją prywatność, zatem media nie otrzymały szczegółowych informacji na temat ich dziecka. Małżonkowie tym samym złamali tradycję panującą na brytyjskim dworze związaną z biuletynem wydawanym po narodzinach królewskiego potomka.

Tym razem w dokumencie nie podano istotnych danych. Akt urodzenia dziecka Meghan oraz Harry’ego nie uwzględnia ważnych podpisów lekarza oraz żadnych szczegółów dotyczących miejsca urodzenia dziecka. Lakoniczna wiadomość o narodzinach królewskiego potomka została umieszczona w ramce na dziedzińcu Pałacu Buckingham:

Królowa i Rodzina Królewska są zachwyceni wiadomością, że Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex została mamą. Na świat przyszedł zdrowy syn o godzinie 05:26. Jej Królewska Wysokość i jej dziecko ma się dobrze – brzmi oficjalny komunikat.

Szczegóły dotyczące narodzin królewskiego dziecka od samego początku były trzymane w tajemnicy, aby uszanować życzenia księcia Harry’ego i księżnej Meghan. Pod koniec kwietnia małżonkowie wydali oświadczenie informujące opinię publiczną o swojej decyzji o zachowaniu prywatności. Wiadomo jednak, że w ciągu dwóch dni świat zobaczy potomka Harry’ego. Dumny ojciec wydał już oświadczenie dla prasy po narodzinach swojego syna, w którym poinformował, że planuje kolejne wystąpienie za dwa dni, kiedy to wszyscy będą mogli zobaczyć jego śliczne dziecko.

Po narodzinach księcia George’a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa na biuletynach widniały podpisy wszystkich lekarzy, którzy byli obecni przy ich narodzinach, podobnie było po narodzinach książąt Williama i Harry’ego. Poza tym księżna Kate pokazała dzieci zaraz po porodzie występując przed szpitalem. Niestety ta tradycja poszła już w zapomnienie. „Sussexowie” postanowili kolejny raz wyłamać się ze sztywnych zasad królewskiego protokołu.

Ciekawe, co jeszcze zmienią?

Zobacz: Meghan Markle urodziła! Znamy płeć dziecka! [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Zobacz: Meghan Markle RODZI! Royal baby pojawi się lada moment

Zobacz: Brytyjskie media o stanie zdrowia Meghan Markle! Jak księżna czuje się przed swoim porodem?


Biuletyn wydany po narodzinach dziecka Meghan Markle

Biuletyn wydany po narodzinach dziecka Meghan Markle

Książę Harry w pierwszym wywiadzie po porodzie Meghan Markle

Książę Harry w pierwszym wywiadzie po porodzie Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w ambasadzie Nowej Zelandii

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×