Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem...

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd
Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie...

Dziś niedziela, 21.10.2018

Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego doszło do poważnego naruszenia protokołu! Panna młoda nieźle podpadła na przyjęciu!

Meghan markle wygłosiła przemówienie na ślubieMeghan Markle złamała tradycję na przyjęciu weselnym

Meghan Markle i książę Harry przygotowali dla swoich weselnych gości prawdziwie królewskie przyjęcie, które odbyło się tuż po wzruszającej, wielokulturowej ceremonii w St George’s Chapel. Czym byłoby jednak dobre wesele bez porządnego obyczajowego skandalu? Tym razem nie chodziło jednak o pijanego wujka pod stołem czy świadków, obściskujących się w kącie. Panna młoda bez niczyjej pomocy poważnie naruszyła protokół.

Tradycją jest, że na królewskim ślubie przemówienia mogą wygłaszać wszyscy poza państwem młodym, a w szczególności świeżo poślubioną panną młodą. Pierwsze wystąpienie zawsze należy do dumnego ojca, ale z racji nieobecności Thomasa Markle na ślubie, Meghan postanowiła wejść w jego buty i sama wygłosiła przemowę, wprawiając tłum w osłupienie:

Pierwszą osobą, która wstała i zaczęła mówić, była Meghan. To było naprawdę poważne naruszenie tradycji – panna młoda zwykle się nie odzywa. To oczywiście powinien być ojciec panny młodej, ale z powodu nieobecności Thomasa, Meghan postanowiła, że chce mówić. Powiedziano mi, że chciała mieć szansę na osobiste podziękowanie rodzinie królewskiej. I dokładnie to zrobiła – wyjawiła ekspertka, Katie Nicholl.

Po podziękowaniu swojemu teściowi za poprowadzenie ją do ołtarza, Meghan miała wychwalać księcia Harry’ego i oraz Dorię Ragland, jej mamę.

Jeśli chodzi o jej nowego męża, powiedziała: „Wreszcie znalazłam swojego księcia”. To było słodkie i romantyczne. Podziękowała też matce, nie tylko za to, że była tam tego dnia, ale również za to, że była przy niej całe życie. Nie wspomniała jednak nic na temat swojego ojca – dodała Nicholl.

Wygląda na to, że Meghan zaczyna wprowadzać zmiany do rodziny królewskiej od pierwszych chwil po swoim ślubie. Jako zadeklarowana feministka, ale przede wszystkim zakochana na zabój młoda dziewczyna, ma ogromną szansę na wniesienie powiewu świeżości do skostniałych pałacowych reguł.

Pozostaje życzyć jej powodzenia! 😉

Książę Harry i Meghan Markle zdobyli się na poruszający gest! Zaskarbili sobie miłość poddanych bez najmniejszego wysiłku! „Nigdy nie zapomnę tej chwili”

Goście Harry’ego i Meghan Markle stanęli jak wryci na jej widok! Śliczna bratanica księżnej Diany wygląda jak jej klon!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×