Szukaj

Meghan Markle pozuje z tabloidem z księżną Kate na okładce! Żona Harry’ego sama uwierzyła fałszywe plotki o ciąży Middleton!

Meghan Markle wrzuciła do internetu zdjęcie z magazynem, na okładce którego widnieje zdjęcie księżnej Kate. Dlaczego to zrobiła? Powód jest zaskakujący.
Księżna Kate, MEghan MArkle

Księżna Kate, MEghan MArkle

Meghan Markle ponad rok temu dołączyła do rodziny królewskiej. Księżna nie tylko poślubiła księcia Harry’ego, ale w niedługim czasie została mamą. Małżonkowie w tym roku powitali na świecie synka – hrabię, którego nazwali imionami Archie Harrison.

Zobacz: Tak Meghan Markle świętowała swoje urodziny. Do sieci wyciekło więcej niż powinno!

Meghan, zanim jednak została księżną, była aktorką. Dodatkowo prowadziła bloga The TIG i była aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie z obserwującymi, dzieliła się ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Jeden z postów nadal budzi spore emocje.

Wszystko przez fakt, że Markle opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z magazynem U Magazine. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na okładce znajdowała się księżna Kate. Jeden z artykułów w czasopiśmie dotyczył jej bliźniaczej ciąży.

Zobacz: Książę Harry pokazał nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcie Meghan Markle! Powstało na długo przed ich ślubem

Meghan Markle – okładka magazynu z księżną Kate

Dlaczego Meghan opublikowała ten wpis? Okazuje się, że Markle w 2014 roku była autorką jednej z publikacji we wspomnianym magazynie. W ten sposób chciała zachęcić swoich obserwatorów do zakupu tego wydania i zapoznania się ze wspomnianym artykułem.

Meghan poznała się z księżną Kate dwa lata później. Chociaż przez wiele miesięcy wydawało się, że panie bardzo się polubiły, miała być to tylko gra, którą kończyły w momencie, gdy gasły błyski fleszów. Pierwsze doniesienia na ten temat ich konfliktu zaczęły pojawiać się w listopadzie ubiegłego roku.

Zobacz: Meghan Markle publicznie obraziła księżną Kate! Żona Williama nie chce jej znać po tym, co powiedziała

Jak donosił wtedy Daily Telegraph, żona księcia Williama miała nawet płakać przez szwagierkę. Dlaczego? Podobno powodem był fakt, że Kate usłyszała kilka gorzkich słów w czasie przymiarki sukienki księżniczki Charlotte, która była druhną na ślubie Meghan.


Meghan Markle - okładka magazynu z księżną Kate

Meghan Markle - okładka magazynu z księżną Kate

Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle - w jaki sposób składa dłonie?

Meghan Markle – portret z okazji 38 urodzin

Meghan Markle – portret z okazji 38 urodzin

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×