Meghan Markle odmówiła przyjścia na Oscary 2022. Organizatorzy podpadli księżnej. Czym ją urazili?

Meghan zbojkotowała Oscary

Meghan zbojkotowała Oscary

Meghan Markle nie pojawi się na wręczeniu Oscarów 2022. Dostała zaproszenie, ale odmówiła przyjścia na najbardziej pożądaną imprezę sezonu. Dlaczego?

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej przyznaje swoje nagrody od 1929 roku. Nie ulega wątpliwości, że jest to obok Nobla najsłynniejsza nagroda na świecie, a w kategorii filmowej nie ma sobie równych. Oscary to symbol kina. Ceremonia rozdania tak pożądanych w branży statuetek jest transmitowana na cały świat, oglądają ją miliony ludzi, a każdy, kto pojawia się na czerwonym dywanie, może liczyć na obecność w światowych mediach.

Jest to więc wymarzona sytuacja, żeby Meghan Markle mogła zabłysnąć. Tymczasem mówi się, że odmówiła przyjścia na Oscary. Dlaczego?

Meghan Markle odmówiła przyjścia na Oscary 2022

Rodzina królewska nie ma chwili wytchnienia od rewelacji, jakie pojawiają się na temat jej członków za sprawą wywiadów i publikacji, których sprawcami są Sussexowie.

Książę Karol i książę William są pogrążeni po serii zarzutów postawionych ich w nowej biografii królewskiej Bracia i żony Christophera Andersena. Książę Walii został wręcz zmuszony do wydania oświadczenia, w którym zaprzeczył, że jest tym, kto wygłaszał rasistowskie komentarze na temat dzieci księcia i księżnej Sussex. Według publikacji to on rozmawiał rano ze swoją żoną Camillą i zastanawiał się, jak będą wyglądały ich dzieci. Informatorzy mówią, że jest niesamowicie zdenerwowany i nawet prowadzi rozmowy z prawnikami.

Opisana została także ze szczegółami kłótnia między Williamem i Harrym. Chodzi o wymianę zdań, która rozwścieczyła młodszego z nich, kiedy to usłyszał od brata, że ma się zastanowić nad dalszymi spotkaniami z dziewczyną.

W obliczu tych wszystkich doniesień pojawienie się na Oscarach byłoby świetnym posunięciem ze strony Sussexów, zwłaszcza że Kristen Stewart ma szansę zdobyć nominację do Oscara za rolę księżnej Diany w nadchodzącym filmie biograficznym Spencer.

Problem w tym, że Meghan i Harry nie są zadowoleni z tych entuzjastycznych recenzji. Nie chcą, żeby nawet wzmianka o produkcji pojawiła się na gali:

Meghan miała nadzieję na udział w rozdaniu Oscarów w przyszłym roku, ale musiała odmówić. Musieliby z Harrym przełknąć podziw dla Stewart. Niektóre sceny w filmie są dość dosadne i Harry nie jest zadowolony z przedstawienia swojej matki. Para rozważała nawet lobbowanie w akademii, aby zignorować film, co oczywiście by im się nie udało. Dlatego urażeni postanowili nie pojawić się na ceremonii – relacjonuje „Woman’s Day”.

Zbojkotowanie Oscarów, to trzeba przyznać, duże wyrzeczenie dla Meghan, która według wszelkich doniesień, wręcz łaknie uwagi i stara się za wszelką cenę zaistnieć w Stanach Zjednoczonych.


Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle u Ellen DeGeneres

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

 • GośćHala pisze:

  Ona sie zachowuje jak trzeciorzedna aktorka ktora zreszta jest!

 • Gość Felixa pisze:

  I bardzo dobrze, że ta wredna pokraka z rudym zdrajcą nie będzie się mogła lansować. Ona nie jest Sussexem tylko Merkel i niech bawi dzieci w domu. A co do Diany to jeszcze wielu zadziwi jak się prowadziła i jaką mściwą była osobą.

  • Gość pisze:

   No w tej msciwisci i wredocie, to cie nikt nie przebije, życiowy, sfrustrowany nieudaczniku.

 • Bela pisze:

  Z niej taka księżna jak ze mnie zakonnica😀

 • Gość pisze:

  Pusta kobieta nie warto o takim człowieku pisać

 • Elunia pisze:

  Z niej taka księżna jak ze mnie zakonnica:)

 • Gość pisze:

  Z niej taka księżna jak z koziej du.y trąba hahaha

 • Gośćsonia pisze:

  Wszyscy odetchna Jak jej nie będzie! Fochy to w domu niech strzela! Durne babsko , myśli że wszyscy będą skakać dookoła i spłaszczyć się przed nią..

 • Gość pisze:

  paskudny, stronniczy artykuł w lekceważącym tonie

 • Gość pisze:

  Dziwne, że tej okropnej rodzinie nie przeszkadzało jak brytyjskie tabloidy trzy razy dziennie fabrykowały kłamstwa i obelgi w stronę Meghan.

 • Gość pisze:

  Zaprosili ja do sprzątania po imprezie

 • Gośćanna pisze:

  Dlaczego piszecie księżna przeciez juz nie jest nią

 • Gośzć zk pisze:

  Księzna?!???
  Buachcha🤣🤣🤣

 • Gośćczytelnczki pisze:

  Nie rozumiemy tego dlaczego piszecie o żonie Harego Rahel Meghan tytułów nie ma bo sami się zrzekli !!! I dobrze !!! mieli być zdala od paparazzi a ona pcha się gdzie tylko może żeby zaistnieć dziwimy się Haremu że tak nisko upadł i pozwala jej na takie cyrki co odprawia a na Oscarach po kiego miała by być przecież wiedzą co zrobili jaki film nakręcono o RODZINIE KROLWESKIEJ FORSE WZIELI TO PO KIEGO GRZYBA JESZCZE TAM MAJA PRZYLAZIC KROLOWA POWINNA IM ZABRAC WSZYSTKIE PRZYWILEJE I NIECH ZYJA TAK JAK CHCA ALE MAJA MIEC ZAKAZ WYPOWIADANIA SIE O RODZINIE KROLEWSKIEJ NAWET OTRZYMAC KARE BO RAHEL MALO WIE O ZYCIU W ANGLII I ZOBACZYCIE JAK KROLOWA OJCIEC WYDZIEDZICZY GO TO ZARAZ POLECI DO SADU BO MU SIE NALEZY CO JEST NIE PRAWDA SOMI SIE ZRZEKLI ZOBACZYCIE

  • Gość pisze:

   👏

  • Gość pisze:

   Charakter komentarza świadczy o niskim pochodzeniu i wykształceniu a szczucie to twoja specjalność. A co do tytułu Meghan, to oczywiście jest księżną i niczego się nie zrzekła. Zajrzyj do wikipedii, tam wszystkiego się dowiesz o Meghan i przestaniesz pleść bzdury.

  • GośćA pisze:

   Kilometry tekstu a sensu i faktow brak.
   Jak ci nie wstyd produkować tyle bezproduktywnego belkotu, kiedy fakty sa ogolnodostepne. Prymityw z ciebie.

  • Gość pisze:

   Meghan Markle na chwilę obecną ma tytuł, księżna Sussex, hrabina Dumbarton i baronessa Kilkeel. Nie wiedzą tego ci co wiedzę czerpią z brukowców.

  • Gość pisze:

   Gośćczytelniczki, ortograficzna katastrofa i brak podstawowej wiedzy, za to duże pokłady nienawiści.

 • Gość pisze:

  A po co ona miałaby się tam pojawiać. Przyszłaby tylko, żeby statuetkę Oskara odebrać, a że nie ma za co to za tło robić nie chce i tyle.

  • Zołza pisze:

   Tej to znowu coś nie pasuje,księżniczka na ziarnku grochu🤦,wiedziała za kogo wychodzi za mąż,wiedziała co się z tym wiąże i obowiązuje tam etykieta jak nigdzie indziej,a teraz się obraziła na galę i nie przyjdzie bo za dużo w filmie pokazane na temat Diany i reszty rodziny krolewskiej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×