Meghan Markle publicznie wyciągnęła rękę do księżnej Kate! Postawiła ją w niezręcznej sytuacji. Rodzina królewska jest na to gotowa?

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle publicznie wyciągnęła rękę do księżnej Kate. Jakie informacje przekazał w mediach królewski ekspert?

Meghan Markle i książę Harry, mimo zrzeczenia się części obowiązków i przywilejów właściwym członkom rodziny królewskiej, są nadal aktywni społecznie, ale także chętnie udzielają wywiadów, w których nie szczędzą szczegółów na temat życia na dworze.

Jakiś czas temu księżna Sussex zaprezentowała projekt, nad którym pracowała ponad 20 miesięcy – swój podcast Archetypy. Firma Meghan i Harry’ego, Archewell Audio, miała podpisać umowę ze Spotify już w grudniu 2020, a efekty można podziwiać dzisiaj.

Założeniem pierwszej z serii podcastów, jest analiza i krytyka stereotypów, dotyczących kobiet. Rozmowy, jak mówiła księżna Sussex w zapowiedzi produkcji, mają być poświęcone temu, w jaki sposób mówimy o kobietach: słowom, z którymi wychowujemy dziewczynki i temu, jak media przedstawiają obraz kobiet.

Pierwsze odcinki już za nami, a tu nagle taka sensacja. Meghan postanowiła zaprosić do podcastu Kate. Co na to przyszła królowa Anglii?

Meghan Markle zaprosiła księżną Kate do swojego podcastu?

Meghan Markle i księżna Kate nie żyją w zgodzie, co nie stanowi dla nikogo tajemnicy. Teraz jednak zza oceanu płyną wieści, jakoby miał nastąpić przełom w ich relacjach. Podobno 41-letnia księżna Sussex poprosiła swoją 38-letnią szwagierkę o pojawienie się w jej popularnej serii podcastów Archetypy.

Według informacji od królewskiego eksperta Meghan poprosiła Kate za pośrednictwem komunikatora Yahoo!, aby pojawiła się w jej podcaście, kiedy ona i jej mąż, książę Harry, byli w Anglii na pogrzebie królowej Elżbiety:

Kiedy Meghan była tutaj, zatrzymując się w Windsorze w ich domku, poprosiła księżną Walii, zgodnie z tym c mówi źródło, o pojawienie się w nadchodzącym odcinku Archetypów – powiedział królewski ekspert Neil Sean na swoim kanale YouTube – To, w pewnym sensie, ma sens. W oczach Meghan to idealny gość. Dzieje się tak dlatego, że rozmowę mogłaby oprzeć na idei dwóch księżnych, jakimi były dawniej, i oczywiście mówiłaby o tym, jak trudno jest zachować równowagę między życiem rodzinnym i zawodowym.

Nie ma oficjalnego potwierdzenia o możliwym pojawieniu się Kate w serii podcastów, jednak jeśli to prawda, że dostała zaproszenie, to nie ulega wątpliwości, że Meghan postawiła ją w niezręcznej sytuacji, zważywszy na bardzo napięte stosunki na linii rodzina królewska – Sussexowie. Przypomnijmy, że poprzednimi gośćmi były Mariah Carey, Serena Williams i Mindy Kaling.


Meghan Markle - podeszwa buta

Meghan Markle - podeszwa buta

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Meghan i Harry oraz William i Kate znowu razem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Po cóż księżna Walii miałaby się znizac do poziomu zezowatej pomyłki rudego.
  Meg może zaprosić Kim Kardashian, to jest jej poziom.

 • Gość pisze:

  Absurdalny pomysł. W łapsku meganicy zawsze ukryta jest ostra brzytwa. Catherine, Księżna Walii dobrze wiedziała po co ta toksyczna psychopatka ją zaprasza.
  Odebrać harklesom wszystkie tytuły!

 • Gość pisze:

  Kate ma 40 lat a nie 38

 • Gość pisze:

  Bardzo Kensington chciałoby włączyć Kejti w światowy sukces Meghan. Nie po raz pierwszy i nie ostatni, ale mogę zapewnić, że to tylko pobożne życzenie Middletonow, bo Kate jest ostatnia osoba, która mialaby cokolwiek do powiedzenia na jakikolwiek temat. Meghan trzyma wysoki poziom zapraszanych gości.

  • Gość pisze:

   „mogę zapewnić” hahahahahaha. g*wno możesz.

  • Gość pisze:

   Zwłaszcza Paris Hilton to wielki autorytet.
   Może doradzić zezowatej scierce jak nagrać seks taśmę :))
   Księżna Walii spotyka się z ludźmi na poziomie, wywiadzik u jachtowki to nie miejsce dla niej.

  • Gość pisze:

   28 listopada 2022 o 16:45
   Prymitywna zocha dala plugawymi głos…

  • Gość pisze:

   Prymitywna zocha to twoja stara, a plugawy głos daje twoje odrazajaca, scierowata zezowata idolka.
   Nawet tego nie potrafisz zapamiętać, głupia karynko?

 • Gość pisze:

  Księżnę z plebsu. We łbach się przewraca.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×