Szukaj

Wyciekły zapiski z pamiętnika Meghan Markle. Ujawniła porażającą prawdę o rodzinie królewskiej

Meghan Markle

Meghan Markle

W kolorowej prasie pojawiły się kolejne rewelacje na temat Meghan Markle. Magazyn In Touch, który zdecydowanie nie przepada za żoną Harrego, dotarł do zapisków z jej pamiętnika. O czym była księżna pisała w swoich notatkach?

Meghan Markle nie jest ulubienicą zarówno tabloidów, jak i Królowej Elżbiety II. Jej pojawienie się w rodzinie królewskiej od samego początku wzbudziło wiele kontrowersji. Nie ma tygodnia, by kolorowa prasa nie przekazywała kolejnych rewelacji dotyczących żony księcia Harry’ego. Według tabloidów synowa księcia Karola zdążyła zaliczyć już kilka bardzo spektakularnych romansów, doprowadziła do zerwania braterskich więzi pomiędzy swoim mężem a księciem Williamem, oraz notorycznie łamała królewską etykietę, czym podobno doprowadzała do szału królową.

Bycie pod ciągłym obstrzałem kolorowej prasy nie ułatwiało życia świeżo upieczonym małżonkom. Kiedy z końcem marca odsunęli się od pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej i postanowili zacząć życie na własny rachunek, z dala od mediów, wydawać by się mogło, że sytuacja się uspokoi. Paradoksalnie ich wyjazd do USA spowodował, że niemal codziennie Meghan i Harry lądowali na okładkach amerykańskich i brytyjskich tabloidów. Sytuacja stała się napięta do tego stopnia, że małżonkowie postanowili całkowicie odciąć się od mediów plotkarskich i wystosowali oficjalne listy o zaprzestaniu jakiejkolwiek współpracy.

Wyciekły zapiski z pamiętnika Meghan Markle

Okazuje się, że nawet takie posunięcia z ich strony nie powstrzymują największych tabloidów, a Meghan po raz kolejny znalazła się na świeczniku. Tym razem magazyn InTouch donosi, że do mediów wyciekły zapiski z jej pamiętnika, a razem z nimi wiele szczegółów dotyczących rodziny królewskiej.

We wspomnianych notatkach żona Harry’ego, miała ze szczegółami opisywać, co wydarzyło się w jej życiu w latach 2017-2018. W zapiskach znajduje się ponoć wiele pikantnych szczegółów dotyczących wszystkich członków rodziny królewskiej, a także sekrety, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Już na okładce tabloid cytuje, to co podobno można wyczytać w pamiętniku Meghan.

Harry mnie kocha, ale czy ja go kocham? Milczenie Kate jest straszne. Przynajmniej Beatrice jest dla mnie miła. Książę Karol to wielki flirciarz – czytamy na okładce InTouch.

Skąd In Touch miał dostęp do rzekomego pamiętnika byłej księżnej? Tego nie wiemy, ale sama zainteresowana zapewne nie pozostawi tego bez echa, ponieważ stara się skutecznie walczyć z takimi plotkami na swój temat.

Co jeszcze jest w stanie napisać kolorowa prasa? W galerii możecie zobaczyć najbardziej krzykliwe okładki tabloidów z udziałem Meghan.


Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się? Okładka Globe

Meghan Markle i książę Harry rozwodzą się? Okładka Globe

Meghan Markle ma córkę?

Meghan Markle ma córkę?

Meghan Markle na okładce InTouch

Meghan Markle na okładce InTouch

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×