Szukaj

Meghan Markle na świątecznych zdjęciach paparazzi pokazała więcej niż chciała. Brytyjczycy są pod ogromnym wrażeniem

Meghan Markle analiza zdjęć

Meghan Markle analiza zdjęć

Meghan Markle czuje się pewniej w rodzinie królewskiej

Meghan Markle po raz drugi święta Bożego Narodzenia spędziła z rodziną królewską. Jak zmieniła się w ciągu 12 miesięcy? Ekspert przeanalizował zachowanie księżnej Sussexu na podstawie zdjęć paparazzi.

Meghan Markle pełnoprawną członkinią rodziny

Meghan Markle do rodziny królewskiej dołączyła w maju 2018 roku. Zanim jednak poślubiła księcia Harry’ego, mogła liczyć na niemałe przywileje, takie jak celebrowanie Bożego Narodzenia z najważniejszymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Warto zaznaczyć, że takiego wyróżnienia nie otrzymała nawet księżna Kate, gdy była jeszcze narzeczoną księcia Williama.

Czy Meghan odnalazła się w otoczeniu brytyjskiej monarchii? Próby odpowiedzi na to pytanie podjęła się ekspertka od mowy ciała, Patti Wood, która w rozmowie z brytyjskim magazynem Hello zwróciła uwagę na dwa aspekty. Jej zdaniem księżna w ciągu ostatniego roku nabrała pewności siebie, czego dowodem jest zadarta głowa. Rok wcześniej często ją spuszczała w dół, podczas tegorocznych świąt takiego zachowania już nie dostrzeżono. W tym roku Meghan szła u boku męża wyprostowana jak strzała, co ma podkreślać jej silną pozycję i rozpoznawalność wśród poddanych.

Ekspert zauważa, że Markle w tym roku czuła się o wiele bardziej pewnie i komfortowo, choć w ubiegłoroczne święta nie trzymała się swojego ukochanego kurczowo, tak jak podczas tegorocznego wystąpienia. Meghan zbliżyła się także do pozostałych członków rodziny królewskiej. Szła znacznie bliżej Kate, z którą wymieniała serdeczne uśmiechy.

Meghan czuje się pełnoprawną członkinią tej grupy, czuje się na równi z Kate, wie, że może więcej niż rok temu. Jej przemiana może robić wrażenie na poddanych i pozostałych członkach rodziny królewskiej. Z pewnością taka postawa imponuje królowej, która od początku bardzo kibicuje i wspiera Meghan – kwituje Patti Wood.

Zwróciliście uwagę na detale wymienione przez ekspertkę?

Ups! Meghan Markle trochę się zagalopowała. Przypadkiem wyjawiła kiedy urodzi!

Książę George jeszcze tego nie wie. To niesamowicie, jak bardzo zmieni się życie syna Kate i Williama, gdy dorośnie!

Wyciekła do mediów płeć oraz wyjątkowe imię pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego! Wszystko zostało ustalone na wigilii u królowej!


Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej 2018

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Rodzina królewska na mszy świątecznej w Norfolk. Księżna Kate, Meghan Markle, książę Karol, książę William i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×