Szukaj

Zdjęcia ciężarnej Meghan z ogromnym brzuchem obiegły sieć i nieźle namieszały. To nie wygląda na pierwszy trymestr

Harry i Meghan

Harry i Meghan

Meghan Markle jest w ciąży. Zdjęcia przyszłej mamy z wielkim już brzuszkiem obiegły media i nieźle namieszały, bo jej krągłości nie wskazują na pierwszy trymestr.

Meghan Markle i książę Harry sprawili swoim fanom na całym świecie prawdziwą niespodziankę na walentynki. Ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Magazyn People opublikował zdjęcie z sesji ciążowej. To czarno-biały kadr wykonany przez zaprzyjaźnionego z parą fotografa – Misana Harrimana. Mężczyzna jako pierwszy przekazał tę nowinę prasie, a rzecznik pary tylko potwierdził informację.

Małżonkom bardzo długo udawało się ukryć informację o ciąży, co było o tyle łatwiejsze, że przez pandemię koronawirusa izolowali się w swojej posiadłości. Chociaż cały czas angażowali się w działalność społeczną i charytatywną, to łączyli się ze swoimi rozmówcami za pomocą transmisji on-line. Dzięki temu Sussexowie mogli cieszyć się pierwszymi miesiącami ciąży tylko we dwoje, zwłaszcza że towarzyszył im lęk po tym, jak księżna straciła ciążę w lipcu ubiegłego roku.

Na zdjęciu opublikowanym przez amerykański magazyn widzimy przyszłych rodziców w ogrodzie ich posiadłości w Santa Barbara. Meghan opiera się o kolana Harry’ego, a na pierwszy plan wysuwa się sporych już rozmiarów brzuszek.

Krągłości są już widoczne, ale najnowsze zdjęcia Meghan, które nieźle namieszały w mediach, pokazują ją z ogromnym już brzuszkiem. To nie wygląda na pierwszy trymestr.

Zdjęcia Meghan z ogromnym brzuchem obiegły media

Za całe zamieszkanie wokół ciążowego brzucha Meghan jest odpowiedzialne Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds w Syndey. Na wieść o drugiej ciąży pary muzeum zaprezentowało nową figurę Meghan w zoo. Na fotografiach, które obiegły świat żona Harry’ego jest ubrana w ciążową kreację w zwierzęce wzory, a jej ogromnego brzucha z zaciekawieniem dotyka kangur o imieniu Dot.

Aby uczcić wiadomość o nowym dziecku, dzisiaj zabraliśmy Meghan do zoo na sesję ciążową… w stylu australijskim. Ubrana w nowy strój ciążowy z jej wspaniałym brzuszkiem, Meghan otrzymała całusy w brzuch od uroczej kangurzycy Dot. Jeszcze raz składamy gratulacje Harry’emu, Meghan i przyszłemu starszemu bratu, Archiemu – napisano na Instagramie Madame Tussauds Sydney.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani piszą, że dali się nabrać, bo Meghan wygląda jak żywa. Zastanowił ich tylko rozmiar brzuszka, który ich zdaniem jest zbyt duży na pierwszy trymestr.

  • Ale słodkie, wygląda jak żywa. Piękna Meghan. Myślałam, że to jej zdjęcie do chwili, gdy nie przeczytałam opisu fotki. Wygląda na prawdziwą.
  • Oj, ale dałam się nabrać, tylko ten brzuszek za duży troche. Piękna Meghan. Gratulacje.
  • Kocham te zdjęcia. Cudnie! – piszą.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście, nowa figura woskowa jest bardzo realistyczna.


Meghan - figura woskowa w Madame Tussauds Sydney

Meghan - figura woskowa w Madame Tussauds Sydney

Meghan - figura woskowa w Madame Tussauds Sydney

Meghan - figura woskowa w Madame Tussauds Sydney

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×