Szukaj

Paparazzi zrobili Archiemu zdjęcia, które doprowadziły Meghan do szału. Wojna!

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle za wszelką cenę chce chronić prywatność swojej rodziny. Księżna Sussexu nie zamierza odpuszczać tabloidom i kolorowej prasie. Teraz wzięła się za paparazzich. Wszystko przez jedno zdjęcie. 

Meghan Markle i książę Harry z końcem marca tego roku oficjalnie zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Małżonkowie postanowili opuścić Wielką Brytanię i rozpocząć nowe życie z dala od monarchii. Razem z synem najpierw przenieśli się do Kanady. Tuż przed rozpoczęciem pandemii przeprowadzili się jednak do USA. Swoją decyzję uzasadniali tym, że nie chcą żyć na tak zwanym świeczniku i pragną wychowywać syna z dala od blasku fleszy. W swoim oświadczeniu, które pojawiło się na ich profilu na Instagramie, poinformowali jednocześnie, że Archie nadal będzie wychowywany w poszanowaniu dla królewskiej tradycji.

Niestety po przeprowadzce młode małżeństwo zaczęło wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie kolorowej prasy. Kiedy podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej, mogłoby się wydawać, że sytuacja się uspokoi. Paradoksalnie ich wyjazd do USA spowodował, że niemal codziennie Meghan i Harry lądowali na okładkach amerykańskich i brytyjskich tabloidów. Sytuacja stała się napięta do tego stopnia, że małżonkowie postanowili całkowicie odciąć się od mediów plotkarskich i wystosowali oficjalne listy o zaprzestaniu jakiejkolwiek współpracy.

Meghan Markle pozwała agencję fotograficzną: wszystko przez jedno zdjęcie

Meghan i Harry starają się reagować na większość nieprawdziwych informacji na swój temat, które ukazują się w prasie. Księżna Sussexu nie boi się iść na wojnę z tabloidami i już nie raz udowodniła, że nie zamierza godzić się na wypisywanie kłamstw na swój temat.

Rodzicom Archiego zależy przede wszystkim na spokoju i harmonijnym dzieciństwu ich syna. Przez wszędobylskich fotoreporterów nie mogą oni jednak uchronić malucha przed światem show-biznesu. Rodzice chłopca, aby pokazać, że nie godzą się na to, co dzieje się wokół ich dziecka. Postanowili pozować w imieniu syna jedną z agencji fotograficznych. Wszystko przez jedno zdjęcie, które zostało zrobione tuż po tym, jak małżonkowie ogłosili, że odchodzą z rodziny królewskiej.

Meghan wybrała się na spacer po lesie, a Archie towarzyszył jej w nosidełku. To właśnie wtedy śledzili ją fotoreporterzy. Zagraniczna prasa donosi, że królowa Elżbieta nie jest zachwycona ich decyzją. Uważa, że powinni oni utrzymywać dobre stosunki z prasą, a kolejny konflikt z mediami jest niepotrzebny.


Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle i Archie Harrison na meczu polo

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Meghan Markle książę Harry Archie Harrison chrzest

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×