Ochrona WYNIOSŁA ciężarną Meghan Markle na oczach tłumu! Wizyta wymknęła się spod kontroli!

Meghan Markle targ Fidżi

Meghan Markle targ Fidżi

Meghan Markle ewakuowana z targu

Meghan Markle książę Harry to para, która od ponad roku plasuje się na szczycie najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Od momentu, w którym amerykańska aktorka dołączyła do rodziny królewskiej, niemal natychmiast zyskała sławę i popularność na miarę księżnej Kate. Z tak dużą rozpoznawalnością wiążą się nie tylko przyjemne sytuacje – tak jak ta, która miała miejsce dzisiaj na Fidżi.

Księżna postanowiła, że w towarzystwie ochroniarzy wybierze się na jedno z popularniejszych targowisk w Suvie – stolicy wyspiarskiego państwa. Z pewnością nie spodziewała się tam obecności swojego fan klubu. Meghan przeżyła więc niemały szok, kiedy stanęła oko w oko z grupą swoich fanów. Zainteresowanie lokalnej społeczności było bowiem ogromne.

Nikt jednak nie przewidział, że z każdą minutą coraz więcej osób zacznie podchodzić do Markle, by zamieniać kilka słów i zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. W pewnym momencie sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli. Tłum rozrósł się do tego stopnia, że ciężarnej księżnej trudno było się w nim poruszać.

Żeby nie doszło do nieszczęśliwego wypadku konieczna była interwencja ochrony, która dosłownie wyniosła Meghan Markle z targowiska dla bezpieczeństwa jej i dziecka. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie. Księżna Sussexu opuściła targowisko z wyreżyserowanym uśmiechem na twarzy, a następnie wsiadła do auta i udała się w kierunku swojego apartamentu.

Zaraz potem spotkała się ze swoim mężem, z którym to udała się na wcześniej zaplanowaną wizytę.

Oto ulubiony ślubny prezent Meghan Markle! To ekstremalnie drogie cacko dostała od księcia Karola

Ciążowy brzuszek Meghan Markle na pierwszym planie! Podkreśliła go boską wieczorową kreacją!

Ciężarna Meghan Markle zaliczyła swoją pierwszą modową wpadkę? Babcina sukienka zniekształciła jej boską sylwetkę!


Meghan Markle ewakuowana z targu

Meghan Markle ewakuowana z targu

Meghan Markle została wyniesiona z targu w Fidżi

Meghan Markle została wyniesiona z targu w Fidżi

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry na Fidżi

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry na Fidżi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×