Meghan znowu miesza w rodzinie królewskiej. TO zaplanowała, jeżeli Harry się sprzeciwi. Bez skrupułów wykorzysta dzieci

Meghan zabrała dzieci

Meghan zabrała dzieci

Meghan Markle wyjedzie z dziećmi bez Harry'ego? Zagraniczne media aż huczą. Tuz przed koronacją Karola niezłe zamieszanie.

Ponieważ gra w zgadywanie trwa, czy książę i księżna Sussex wezmą udział w koronacji króla Karola III, która ma być 6 maja, czy ją opuszczą, nawet Meghan ma dość czekania. Już zdecydowała, co należy zrobić. Co donoszą zagraniczne media?

Meghan Markle wyjedzie z dziećmi bez Harry’ego?

Źródła New Idea zbliżone do pary twierdzą, że nie zdecydowali jeszcze, czy wrócą do Wielkiej Brytanii na historyczne uroczystości. Oczekuje się, że Pałac Buckingham wkrótce wyśle zaproszenia pocztą. Wtajemniczeni zgadzają się, że nie jest to tak proste, jak zaznaczenie „tak” na królewskiej karcie RSVP ani dla Harry’ego, ani dla Karola.

Harry powiedział, że chce przeprosin od ojca i brata — mówi New Idea dobrze poinformowany informator – Do tej pory tego nie było. Karol nie chce przepraszać i wolałby, gdyby Meghan w ogóle nie było – ale chce, aby jego syn był u jego boku w najważniejszym dniu jego życia. Są w impasie. Podobnie jak Sussexowie, którzy chyba woleliby, żeby zaproszenia w ogóle nie było, bo mogliby po raz kolejny argumentować, jak zła jest rodzina Harry’ego.

To sytuacja, z której Meghan nie jest zadowolona. Jej mąż ponosi ciężar jej frustracji.

Meghan uważa, że cała ta sprawa jest niesamowicie nasycona egoizmem i obwinia o impas zarówno Karola, jak i częściowo Harry’ego – mówi źródło – Rozumie, że jej mąż zachowuje się szlachetnie i stara się ją udobruchać, ale wszyscy zapominają, że w tym wszystkim jest niewinny pionek – mały Archie.

Syn pary kończy 4 lata w dniu koronacji jego dziadka. Znawcy twierdzą, że plany świętowania pozostają wstrzymane, podczas gdy Harry waha się nad podjęciem decyzji o swojej przyszłości.

Podobno pałac opracowuje spisek, żeby zaprosić Harry’ego w pośpiechu, na ostatnią chwilę – co oznacza, że książę Sussex może przylecieć i wylecieć bez swojej żony, syna i córki Lilibet. Harry rozważa to, ponieważ czuje się zobowiązany tam być, nawet jeśli oznacza to przegapienie urodzin Archiego – mówi źródło.

I dodaje:

Jest jednak rozdarty, ponieważ Meghan miała wszystkie te wielkie plany imprezy urodzinowej z gwiazdami, teraz, gdy Archie jest na tyle duży, że pamięta swoje imprezy. Nie jest zadowolona, że może przegapić tak wyjątkową okazję.

Meghan Markle ma plan B. Co zrobi jeśli Harry poleci do Anglii?

Meghan ma już jednak plan B.

Jeśli Harry wyjedzie do Londynu, Meghan nie będzie siedziała bezczynnie, piekła babeczek z mamą i urządzała małej uroczystości. Zamiast tego, myśli dlaczego nie zabrać Dorii i dzieci na mini-wycieczkę gdzieś na Karaiby? Uważa, że groźba wyjazdu z dziećmi zmusi Harry’ego do pozostania w pobliżu.

Jeśli Meghan zrealizuje swój plan, znawcy twierdzą, że nie będzie szczędziła pieniędzy, zabierając dzieci do St. Barts – jej ulubionego tropikalnego miejsca na relaks.

Uwielbia jej wspaniałe błękitne wody, biały piasek i francuski smak. Nie może wymyślić nic lepszego niż celebrowanie Archiego urodzin w tak pięknym miejscu. Ma tylko nadzieję, że Harry czuje to samo.

Zagraniczne media już przewidują scenariusz, że Meghan sama spakuje dzieci i zamelduje się na pokładzie samolotu z Dorią Ragland, bo Harry ostatecznie wybierze rodzinę i koronację ojca. Jak będzie? O tym przekonamy się już w maju.


Meghan zabrała dzieci

Meghan zabrała dzieci

Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie

Książę Harry i Meghan atakują rodzinę w zwiastunie

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu

Meghan Markle w zwiastunie drugiej części dokumentu "Meghan i Harry"

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tam zawsze był burdel

 • Gość pisze:

  Tak jakby tych urodzin nie mogła zrobić dzień później. Koronacja to jest raz w życiu. Ale ona zrobi wszystko aby Hary musiał wybierać i postawi go przed faktem dokonanym. On przy niej wpadnie w paranoje. Forsa z książki zaczęła płynąć to musi wymyślić nową sensacje. Ile się da a potem Hary już nie będzie potrzebny. Szkoda go no ale jak nie ma własnego zdania to niech tańczy jak mu żonką zagra.

  • Sandra pisze:

   Jak szkoda on jest dorosły i ma swój rozum

  • Gość pisze:

   Akurat rozumu to on nie ma 🙂

  • Gośćgośc.. pisze:

   Ona go zniszczy…tak jak swoją rodzinę..ojca,ktory dla niej poświęcił wszystko…nawet swoje dzieci z poprzedniego malzeństwa…!karma wróci..megan.!

 • Gość pisze:

  W Polsce swoich problemów mamy dość drożyzna i galopująca inflacja ludzie za chwilę nie będą mieli za co płacić za mieszkanie a w o rodzinie królewskiej Wielkiej Brytanii co tam oni wyrabiają to ich sprawa

 • Polka pisze:

  Hary nie pal za sobą mostów , bo hak wrócisz ????

 • Gość pisze:

  Boże jakie bajkopisarstwo.

  • Sandra pisze:

   Megan przyjedzie na koronację nie opuści jej na pewno ponieważ jak będzie zapisze się w historii a na tym jej bardzo zależy to narcyz

 • mela pisze:

  Od początku ten związek nie miał szans – aktoreczka miała swój plan i go realizuje. USTAWIŁA SIĘ – reszta się nie liczy. Harry na kolanach wróci do rodziny i media znajdą kolejną ofiarę…

 • Gość pisze:

  Cały czas rodzina królewska a kogo tu to obchodzi nie będę już tego nakręcać bo to dno się zaczęło robić pozdro

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×