Szukaj

Meghan Markle nie liczyła się z królewskim majątkiem. Miała bardzo dziwne zachcianki, a lista jej potrzeb była wyjątkowo kosztowna

Królowa Elżbieta II i Meghan Markle

Królowa Elżbieta II i Meghan Markle

Meghan Markle nie należy do ulubienic kolorowej prasy. Autor najnowszej książki o Windsorach zdradził, jak wyglądało jej życie w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że była bardzo rozrzutna. Na co wydawała królewski majątek?

Chociaż Meghan Markle już od roku nie jest oficjalną reprezentantką brytyjskiej rodziny królewskiej, to kolorowa prasa cały czas wspomina jej pobyt na dworze. Żonie księcia Harry’ego od dawna bacznie przyglądają się paparazzi.

Amerykańska aktorka była przyzwyczajona do blasku fleszy, jednak razem z wnukiem królowej Elżbiety II zdecydowali, że nie chcą dłużej żyć na świeczniku. Małżonkowie w marcu 2020 opuścili mury pałacu i rozpoczęli nowe życie w USA. Sussexowie świetnie sobie radzą z dala od monarchii. Uruchomili własną fundację, a z dala od kamer i aparatów wychowują swojego synka Archiego, który już niedługo doczeka się młodszego rodzeństwa.

W walentynki Harry i Meghan pochwalili się szczęśliwą nowiną. Przyszli rodzice pokazali w sieci pierwsze zdjęcia, na których mogliśmy zobaczyć aktorkę znaną z serialu Suits z zaokrąglonym brzuszkiem. Już za kilka dni w telewizji CBS ukaże się pierwszy wywiad z przyszłą mamą, którego udzieliła dla Oprah Winfrey. Stacja już opublikowała zwiastun rozmowy.

Na co Meghan Markle wydawała królewskie pieniądze?

Meghan gdy tylko pojawiła się na królewskim dworze, zaczęła wzbudzać kontrowersje. Rozwiedziona amerykańska aktorka nie była wymarzoną kandydatką na żonę następcy tronu. Nie została nie tylko ulubienicą rodziny królewskiej, ale także brytyjskiej prasy, która co jakiś czas donosiła o kolejnych jej wpadkach.

Teraz w książce Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów autorstwa Marka Rybarczyka, można przeczytać, jak zachowywała się Markle, gdy mieszkała w Londynie. Podobno nie specjalnie liczyła się z wydatkami:

Żona Harry’ego korzysta na przykład z „nowatorskich” terapii z nieco spóźnionej epoki New Age. Na kurs numerologii wydaje ponad 2,5 tysiąca funtów, a na pobyt w spa z mężem 33 tysiące.

Księżna Sussexu miała wydawać fortunę na swoje kreacje – ponad pół miliona funtów w ciągu roku, czym zdenerwowała żonę księcia Williama:

Gazety publikują jej wydatki na stroje w 2018 roku – okrągłe pół miliona funtów! To sześć razy więcej niż wydaje ciężko pracująca na oficjalnych imprezach Kate.

Wściekła Kate miała poprosić o pomoc samą Królową Elżbietę II. Chciała, aby monarchini okiełznała nieco krnąbrną celebrytkę:

Wkrótce Meghan staje się powodem rodzinnych kłótni. Żonę wnuczka bierze pod lupę królowa. W grudniu 2018 roku Kate umawia się na audiencję u królowej. Przychodzi po radę, co robić z krnąbrną księżną Sussex. Elżbieta rozumie, że musi sama zaangażować się w opiekę nad Meghan. Ale za „krnąbrną księżną” trudno nadążyć.

Książka Marka Rybarczyka ma trafić do księgarni 17 marca. Wtedy będzie można dowiedzieć się znacznie więcej ciekawostek z królewskiego dworu.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×