Kompletnie rozbita Meghan Markle wydała poruszające oświadczenie w sprawie swojego ślubu. Dwa dni przed ceremonią?!

Meghana Markle przeżywa dramatyczne chwile

Meghan Markle wydała oficjalne oświadczenie w sprawie ojca

Meghan Markle na dwa dni przed królewskim ślubem nie ma szczęścia. Jej ojciec, Thomas Markle, ostatecznie nie pojawi się na królewskim weselu – wszystko przez skandal ze zdjęciami paparazzi oraz zawał serca, którzy przeszedł w zeszłym tygodniu. Niezbędna jest mu operacja, dzięki której serce przestanie stanowić zagrożenie, ale niestety oznacza to, że nie będzie mógł poprowadzić córki do ołtarza.

Pałac Kensington konsekwentnie milczał w tej sprawie, aż wreszcie głos postanowiła zabrać sama panna młoda, za pośrednictwem oficjalnego Twittera:

Niestety, mój ojciec nie pojawi się na naszym ślubieZawsze troszczyłam się o mojego ojca i mam nadzieję, że zapewni mu się przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaoferowali hojne wyrazy wsparcia. Proszę, wiedzcie jak bardzo Harry i ja czekamy na to, by podzielić się z wami w sobotę naszym wyjątkowym dniem – napisano w opublikowanym dokumencie

To dla niej bez wątpienia ogromny cios i wielka przykrość, zwłaszcza, że wokół samego ślubu wciąż pełno kontrowersji. Nie wiadomo kto ostatecznie poprowadzi Meghan do ołtarza, ale mówi się, że będzie to albo jej matka, albo książę William.

Odliczamy godziny do ślubu roku! Książę Harry i Meghan Markle zafundują gościom show jakiego jeszcze nie było! Znamy wszystkie szczegóły!

Ale numer! 3-letnia księżniczka Charlotte została druhną Meghan Markle! Książę George też dostał odpowiedzialne zadanie

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle już w sobotę! Zaproszeni goście dostali CAŁĄ LISTĘ zasad, których muszą przestrzegać!


Meghan Markle wobec dzieci

Meghan Markle wobec dzieci

Meghan Markle w Irlandii

Meghan Markle w Irlandii

Meghan Markle i książę Harry oglądają dziecięcą wanienkę

Meghan Markle i książę Harry oglądają dziecięcą wanienkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×