Meghan Markle znów pobiła Kate! Żona księcia Williama nawet w tym przypadku zostaje daleko w tyle! - galeria
zdjecie 33
Nie będzie zachwycona

Meghan Markle wydaje fortunę na ubrania

Meghan Markle w swojej szafie ma ubrania warte miliony i to dosłownie. Jeden z brytyjskich portali pokusił się o kalkulację wartości ubrań księżnej. Kwota robi wrażenie. Meghan Markle od momentu, w którym wkroczyła do rodziny królewskiej zachwyca stylizacjami pochodzącymi od topowych projektantów. W jej szafie znajdują się prawdziwe perełki, a stylizacje w których pojawia się publicznie, komentowane są szeroko w kolorowej prasie.O tym, że Markle od momentu w którym dołączyła do rodziny królewskiej, na ubraniach nie oszczędza wiadomo od dawna. Podobno wszystko dla tego, że jest ulubienicą księcia Karola, który nie potrafi odmówić jej nowych ubrań, chociaż i jego wydatki synowej przyprawiają o ból głowy, o czym latem informowały zagraniczne portale:
Książę Karol czuje się jak chodzący bankomat i jest tak zirytowany, że planuje przeprowadzić poważną rozmowę z Meghan i Harrym na temat wydatków -  zdradza informator portalu Life & Style.
Przez ostatnie miesiące jednak nic się nie zmieniło, a żona Harry'ego nadal wybiera drogie stroje. Warte są one prawdziwą fortunę. Z takimi informacjami przychodzi blog modowy Unidentified Fashion Objects. Dziennikarze wyliczyli, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy księżna miała na sobie stroje, które warte są łącznie 406 tysięcy funtów, czyli ponad 1 milion 940 tysięcy złotych. Najwięcej wydała podczas podróży po Australii - 550 tysięcy zł. Dla porównania księżna Kate wydała tyle samo pieniędzy na ubrania w 2017 r. Podkreślmy, że żona Williama przyjęła zupełnie przeciwną do swojej szwagierki strategię. Kilkukrotnie pojawia się w tych samych stylizacjach, dopasowując do nich inne dodatki. Meghan powinna wziąć z niej przykład? https://jastrzabpost.pl/newsy/meghan-markle-szczegoly-porodu-ile-dzieci-urodzi-jakiej-plci_704130.html https://jastrzabpost.pl/newsy/meghan-markle-termin-porodu_703943.html https://jastrzabpost.pl/newsy/meghan-markle-terroryzuje-meza-ksiaze-harry-nie-ma-lekko-co-sie-stalo_703565.html    

Zobacz także: Meghan Markle znów pobiła Kate! Żona księcia Williama nawet w tym przypadku zostaje daleko w tyle!
×