Szukaj

Meghan Markle znów pobiła Kate! Żona księcia Williama nawet w tym przypadku zostaje daleko w tyle!

Meghan Markle i księżna Kate pojedynek

Meghan Markle wydaje fortunę na ubrania

Meghan Markle w swojej szafie ma ubrania warte miliony i to dosłownie. Jeden z brytyjskich portali pokusił się o kalkulację wartości ubrań księżnej. Kwota robi wrażenie. 

Meghan Markle od momentu, w którym wkroczyła do rodziny królewskiej zachwyca stylizacjami pochodzącymi od topowych projektantów. W jej szafie znajdują się prawdziwe perełki, a stylizacje w których pojawia się publicznie, komentowane są szeroko w kolorowej prasie.

O tym, że Markle od momentu w którym dołączyła do rodziny królewskiej, na ubraniach nie oszczędza wiadomo od dawna. Podobno wszystko dla tego, że jest ulubienicą księcia Karola, który nie potrafi odmówić jej nowych ubrań, chociaż i jego wydatki synowej przyprawiają o ból głowy, o czym latem informowały zagraniczne portale:

Książę Karol czuje się jak chodzący bankomat i jest tak zirytowany, że planuje przeprowadzić poważną rozmowę z Meghan i Harrym na temat wydatków –  zdradza informator portalu Life & Style.

Przez ostatnie miesiące jednak nic się nie zmieniło, a żona Harry’ego nadal wybiera drogie stroje. Warte są one prawdziwą fortunę. Z takimi informacjami przychodzi blog modowy Unidentified Fashion Objects.

Dziennikarze wyliczyli, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy księżna miała na sobie stroje, które warte są łącznie 406 tysięcy funtów, czyli ponad 1 milion 940 tysięcy złotych. Najwięcej wydała podczas podróży po Australii – 550 tysięcy zł. Dla porównania księżna Kate wydała tyle samo pieniędzy na ubrania w 2017 r.

Podkreślmy, że żona Williama przyjęła zupełnie przeciwną do swojej szwagierki strategię. Kilkukrotnie pojawia się w tych samych stylizacjach, dopasowując do nich inne dodatki.

Meghan powinna wziąć z niej przykład?

Cała Wielka Brytania mówi o ciąży Meghan Markle! Właśnie ujawniono największy sekret! Królowa już jej pogratulowała

To już?! Meghan Markle urodzi szybciej niż wszyscy myślimy! Wyciekła data porodu!

Meghan Markle wprowadziła żelazny rygor w domu. Nie uwierzycie czego zabrania swojemu mężowi!

 

 


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×