Szukaj

Meghan Markle utarła nosa księżnej Kate! Wszyscy mówią o filmie z żoną Harry’ego jaki trafił do sieci [WIDEO]

Meghan Markle niedawno została mamą. Wraz z księciem Harrym małżonkowie na świecie powitali syna – Archiego. Okazuje się, że księżna już wróciła do wypełniania służbowych obowiązków. Zrobiła to szybciej niż księżna Kate, co nie umknęło uwadze lokalnej prasy.
Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Meghan Markle niemal od samego początku ciąży była aktywna zawodowo. Dzień po ogłoszeniu wspaniałej nowiny, małżonkowie polecieli w służbową podróż po Australii i Oceanii. W ciągu kolejnych miesięcy przyszła mama nie odpuszczała i uświetniała swoją obecnością różne wydarzenia.

Okazuje się, że teraz, gdy dziecko jest już na świecie, Markle powoli wraca do służbowych obowiązków. Niedawno nagrała wideo, które wyświetlono w trakcie pokazu na gali organizacji Camfede – Education Changes Everything. Wydarzenie odbyło się w Nowym Jorku. Chociaż Meghan nie mogła pojawić się na nim osobiście, udowodniła, że działania organizacji nie są jej obojętne. Zwłaszcza, że stowarzyszenie wspiera ludzi, którzy potrzebują pomocy w trudnym momencie swojego życia, a ci księżnej nigdy nie byli obojętni.

Informację o krótkich pozdrowieniach od Meghan przekazały wszystkie brytyjskie serwisy o życiu gwiazd. Powód? Błsykawiczny powrót do obowiązków zawodowych po porodzie! Księżna Sussexu nie tylko zapunktowała u Brytyjczyków, ale też mistrzowsko „utarła nosa” księżnej Kate, która pierwszą aktywność po porodzie wykazała dopiero miesiąc później – po narodzinach Louisa w kwietniu pojawiła się publicznie dopiero 19 maja, podczas ślubu Meghan i Harry’ego.

Nie tylko mama, ale także tata Archiego rzucił się w wir pracy. 9 maja Harry poleciał do Holandii, gdzie wziął udział w otwarciu igrzysk Invictus Games.

Kiedy małżonkowie publicznie pokażą się razem? Królewscy fani na taką okazję będą musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie Meghan jest jeszcze na urlopie macierzyńskim, w trakcie którego skupia się przede wszystkim na wychowywaniu synka.

Zobacz: Gdy Meghan Markle pokazywała Archiego, wydarzyło się coś niezwykłego! „To znak od księżnej Diany”. Jest zdjęcie

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są Archiego?!

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego


Meghan Markle i Archie Harrison

Meghan Markle i Archie Harrison

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×