Meghan Markle utarła nosa księżnej Kate! Wszyscy mówią o filmie z żoną Harry’ego jaki trafił do sieci [WIDEO]

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Meghan Markle niedawno została mamą. Wraz z księciem Harrym małżonkowie na świecie powitali syna – Archiego. Okazuje się, że księżna już wróciła do wypełniania służbowych obowiązków. Zrobiła to szybciej niż księżna Kate, co nie umknęło uwadze lokalnej prasy.

Meghan Markle niemal od samego początku ciąży była aktywna zawodowo. Dzień po ogłoszeniu wspaniałej nowiny, małżonkowie polecieli w służbową podróż po Australii i Oceanii. W ciągu kolejnych miesięcy przyszła mama nie odpuszczała i uświetniała swoją obecnością różne wydarzenia.

Okazuje się, że teraz, gdy dziecko jest już na świecie, Markle powoli wraca do służbowych obowiązków. Niedawno nagrała wideo, które wyświetlono w trakcie pokazu na gali organizacji Camfede – Education Changes Everything. Wydarzenie odbyło się w Nowym Jorku. Chociaż Meghan nie mogła pojawić się na nim osobiście, udowodniła, że działania organizacji nie są jej obojętne. Zwłaszcza, że stowarzyszenie wspiera ludzi, którzy potrzebują pomocy w trudnym momencie swojego życia, a ci księżnej nigdy nie byli obojętni.

Informację o krótkich pozdrowieniach od Meghan przekazały wszystkie brytyjskie serwisy o życiu gwiazd. Powód? Błsykawiczny powrót do obowiązków zawodowych po porodzie! Księżna Sussexu nie tylko zapunktowała u Brytyjczyków, ale też mistrzowsko „utarła nosa” księżnej Kate, która pierwszą aktywność po porodzie wykazała dopiero miesiąc później – po narodzinach Louisa w kwietniu pojawiła się publicznie dopiero 19 maja, podczas ślubu Meghan i Harry’ego.

Nie tylko mama, ale także tata Archiego rzucił się w wir pracy. 9 maja Harry poleciał do Holandii, gdzie wziął udział w otwarciu igrzysk Invictus Games.

Kiedy małżonkowie publicznie pokażą się razem? Królewscy fani na taką okazję będą musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie Meghan jest jeszcze na urlopie macierzyńskim, w trakcie którego skupia się przede wszystkim na wychowywaniu synka.

Zobacz: Gdy Meghan Markle pokazywała Archiego, wydarzyło się coś niezwykłego! „To znak od księżnej Diany”. Jest zdjęcie

Zobacz: Oficjalny komunikat o porodzie Meghan Markle wprawił w osłupienie cały internet! Kim wreszcie są Archiego?!

Zobacz: Archie Harrison nosi inne nazwisko niż Meghan Markle i książę Harry. Wyjaśniamy dlaczego


Meghan Markle i Archie Harrison

Meghan Markle i Archie Harrison

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×