Szukaj

Meghan Markle nie jest obywatelką Wielkiej Brytanii! Szokujące informacje obiegły kolorową prasę. Jak to możliwe?

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle nie jest obywatelką Wielkiej Brytanii? Pomimo tego, że od ponad roku jest żoną księcia Harry'ego, nadal oficjalnie nie została uznana za mieszkankę tych terenów. Dlaczego?

Meghan Markle, od ponad roku należy do rodziny królewskiej. W 2018 roku poślubiła księcia Harry’ego. Od tego momentu nie tylko regularnie pojawia się podczas publicznych wydarzeń, ale także została mamą i wychowuje prawnuka królowej Elżbiety II – Archiego Harrisona.

Zobacz: Książę Harry i Meghan Markle pokazali nowe zdjęcia Archiego. Powód szczególny, bo 71 urodziny księcia Karola

Meghan Markle nie jest obywatelką Wielkiej Brytanii. Jak to możliwe?

Chociaż Markle na brak popularności w rodzinnym kraju męża narzekać nie może, nadal nie otrzymała tytułu obywatela Wielkiej Brytanii. Jak to możliwe? Okazuje się, że księżna nie spełniła żadnego z punktów regulaminu procedur, które takie uprawnienia pozwalają zdobywać.

Zobacz: Meghan Markle chciała przechytrzyć media razem z byłą Pierwszą Damą! Wszystko wyszło na jaw. Wiemy więcej, niż powinniśmy

Meghan Markle w fioletowej sukience i czerwonym płaszczu – styczeń 2019

Meghan Markle w fioletowej sukience i czerwonym płaszczu – styczeń 2019

Co więc należy zrobić, żeby zostać obywatelem Wielkiej Brytanii? Trzeba mieszkać w kraju przez co najmniej pięć lat, a także należy wykazać, że poza krajem nie spędziło się więcej niż 450 dni. Żona Harry’ego tych punktów nie spełnia. Urzędnicy nie zamierzają robić wyjątków. Meghan w pełni zaakceptowała tę decyzję:

To może wydawać się dziwne, zważywszy na to, że Meghan jest żoną wnuka królowej, ale ona nie ma jeszcze obywatelstwa Wielkiej Brytanii. Meghan akceptuje ten proces i wie, że może to jeszcze potrwać – zdradził przyjaciel księżnej w Daily Mail. 

Na wspomniane dokumenty księżna może więc poczekać jeszcze nawet kilka lat. Czy w tym czasie księżna wyprowadzi się z kraju? Coraz głośniej mówi się o tym, że Markle nie chce mieszkać w Wielkiej Brytanii. Z chęcią wróciłaby do Stanów Zjednoczonych, do czego podobno już namówiła męża.

Zobacz: Tabloidy namierzyły nowy dom Meghan Markle i księcia Harry’ego! To tam chcą zamieszkać po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii


Meghan Markle w czarnej sukience

Meghan Markle w czarnej sukience

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Księżna Meghan na obchodach Dnia Pamięci

Meghan Markle miała szykowny toczek

Meghan Markle miała szykowny toczek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×