Szukaj

Meghan Markle nie chce już być bezrobotną księżną! Żona Harry’ego twardo negocjuje warunki z „królową lodu”!

Meghan Markle nowa praca

Meghan Markle nowa praca

Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle na stałe zadomowi się w redakcji Vogue'a. Księżna prowadzi zacięte negocjacje z Anną Wintour w sprawie pracy w amerykańskiej edycji pisma. Czy spełni swoje marzenia i życiową pasję?

Meghan Markle od zawsze lubiła dzielić się ze światem swoimi spostrzeżeniami za pomocą tekstów. Zanim poznała księcia Harry’ego, prowadziła swojego bloga i właśnie tam publikowała pierwsze teksty. Jej działalność była doceniona przez czytelników i miała same pozytywne opinie. W ostatnim czasie media obiegła wiadomość, że Meghan Markle miała dużo do powiedzenia przy wrześniowym wydaniu brytyjskiego Vogue’a. Oczywiście nie obyło się bez sesji zdjęciowej we Frogmore Cottage z udziałem księcia Harry’ego i małego Archiego Harrisona.

Rodzina Królewska od wielu lat ma przyjemność współpracować z tym najlepszym magazynem modowym na świecie. Jego twórcy poruszają nie tylko tematy związane z perfekcyjnym wyglądem, czy najnowszymi trendami, ale także zwracają uwagę na bardzo poważne problemy, które dotykają mieszkańców ziemi.

Kate Middleton była na okładce pisma w czerwcu 2016 roku, a tragicznie zmarła mama Harry’ego – księżna Diana, pojawiła się na rozkładówce aż trzy razy! Markle i jej mąż bardzo angażują się w akcje charytatywne i pomoc potrzebującym. Niezwykle szlachetnym posunięciem jest wykorzystanie popularności rodziny królewskiej, aby zwrócić uwagę świata na potrzeby jednostki. Właśnie o to walczy Meghan w rozmowach z Anną Wintour, którą w branży nazywa się „królową lodu”:

W wywiadach od zawsze podkreśla, że jest bardzo wymagającą osobą. Biorąc pod uwagę jej ogromne wpływy na modowym rynku, nic dziwnego, że na dobrej opinii słynnej editrix zależy zdecydowanej większości projektantów. Meghan będzie miała twardy orzech do zgryzienia, by przekonać Annę do swoich pomysłów. Wintour jest nieugięta, nawet jeśli ma do czynienia z samą brytyjską księżną – relacjonuje Express.

Nawet Amal Clooney zachęcała księżną Sussexu, aby wykorzystała możliwości, które daje jej Vogue, do promowania swoich projektów filantropijnych. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy księżna połączy swoją życiowa pasję, jaką jest pisanie, z pomocą potrzebującym. To byłoby spełnienie jej marzeń, a rubryka w amerykańskiej edycji luksusowego pisma, to niezwykły prestiż!

Zobacz: Meghan Markle szykuje się do adopcji! Tabloid ujawnił plany książęcej pary. Zdumiewające doniesienia

Zobacz: Meghan Markle po porodzie przybrała na wadze przez problemy ze zdrowiem! Sensacyjne doniesienia tabloidu są bardzo niepokojące!

Zobacz: Meghan Markle na chrzest Archiego wybrała wystawną suknię od Diora, a Kate kolejny raz błysnęła skromnością


Okładka Brytyjskiego Vogue`a zaprojektowana przez Meghan Markle

Okładka Brytyjskiego Vogue`a zaprojektowana przez Meghan Markle

Vogue Diana Kate Middleton

Vogue Diana Kate Middleton

Anna Wintour – CFDA Fashion Awards 2019

Anna Wintour – CFDA Fashion Awards 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×