Szukaj

Meghan Markle w USA znalazła sobie bardzo prestiżowe zajęcie. Będzie współpracować z Obamą i Clinton

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle może się pochwalić już swoim pierwszym sukcesem w USA. Informacje, które jakiś czas temu podawały tabloidy, mogą okazać się prawdą. Księżna będzie współpracować między innymi z Michelle Obamą i Hilary Clinton.

Meghan Markle i książę Harry po zrezygnowaniu z pełnienia funkcji w rodzinie królewskiej podjęli decyzję o przeprowadzce do USA i rozpoczęciu życia na własny rachunek. Małżeństwo nadal zachowało swoje książęce tytuły, jednak nie są już oficjalnymi przedstawicielami monarchii. Zgodnie z prawem obowiązującym na królewskim dworze Sussexów nie można już też nazywać Ich Królewskimi Wysokościami. Chociaż opuścili Wielką Brytanię, zapewniają, że Elżbieta II może liczyć na ich wsparcie. Takie same słowa miał również usłyszeć Harry od swojej babki, która podkreśliła, że zawsze czeka na nich z otwartymi ramionami.

Małżonkowie nie mieli łatwego startu w Los Angeles. Ich kilka pierwszych projektów, nie wyszło tak, jak to sobie zaplanowali. W końcu jednak pojawiło się światełko w tunelu. Jakiś czas temu tabloidy zza oceanu poinformowały, że Meghan i Harry mieli nawiązać intratną współpracę z firmą Harry Walker Agency. Związani są z nią między innymi Bill i Hillary Clinton, a także Michelle i Barack Obama. W ramach współpracy małżonkowie mieliby wygłosić serię wykładów, za które zgarnęliby wynagrodzenie w wysokości miliona dolarów. Okazuje się, że żona Harry’ego dostała już pierwsze służbowe zlecenie.

Meghan Markle wygłosi swój pierwszy wykład

Właśnie w social mediach pojawiła się informacja o tym, że Meghan będzie gościem podczas kongresu Girl Up Leadership Summit 2020. To pierwsze takie przedsięwzięcie, w którym zobaczymy księżną Sussexu po odejściu z rodziny królewskiej. Wydarzenie, ze względów bezpieczeństwa będzie miało charakter wirtualny. Kongres rozpocznie się 13 lipca i potrwa dwa dni. Meghan Markle podczas swojej przemowy ma poruszyć kwestię równości płci, oraz mówić o potrzebie zmian społecznych.

Żona Harry’ego będzie miała okazję wystąpić w towarzystwie znakomitych osobistości. Kongres swoją obecnością mają zaszczycić między innymi Michelle Obama, Hillary Clinton, laureatka Pokojowej Nagrody Nobla – Nadia Murad, aktorka pochodząca z Indii Priyanka Chopra Jonas, oraz szefowa operacyjna Facebooka, Sheryl Sandberg.

 


Meghan Markle zabrała głos na temat zamieszek w Stanach Zjednoczonych

Meghan Markle zabrała głos na temat zamieszek w Stanach Zjednoczonych

Meghan Markle doświadczała rasizmu

Meghan Markle doświadczała rasizmu

Michelle Obama (fot. ONS)

Michelle Obama (fot. ONS)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×