Szukaj

Meghan Markle w dniu swojego ślubu z Harrym szykuje prawdziwą sensację! W niezwykły sposób wspomni pamięć księżnej Diany!

księżna Diana, książę Harry i Meghan Markle

księżna Diana, książę Harry i Meghan Markle

Elizabeth Emanuel zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle

Meghan Markle nie jest typową kandydatką na żonę księcia. Jej matka jest Afroamerykanką, Meghan jest starsza od ukochanego, jest Amerykanką, aktorką i rozwódką! Podobno poddani królowej Elżbiety II przyjęli ukochaną księcia Harry’ego z otwartymi ramionami. Niektórzy Brytyjczycy widzą w niej nawet następczynię królowej ludzkich serc – Lady Diany.

Meghan bardzo zależy na tym by udowodnić jak bardzo ważna jest dla niej postać nieżyjącej matki ukochanego, dlatego stara się dawać wyraz swojego szacunku w różnych sytuacjach. Jak się okazuje, Meghan chce tez upamiętnić pamięć Diany w dniu swojego ślubu w bardzo niezwykły sposób – aktorka jest w trakcie rozmów z projektantką sukni ślubnej Lady Di – Elizabeth Emanuel.

Meghan bardzo interesuje się modą i ma mnóstwo zabawy z wybieraniem idealnej sukni ślubnej. Zastanawia się w jaki sposób mogłaby uhonorować pamięć o Dianie w najważniejszym dniu swoim i Harry’ego i wpadła na pomysł żeby skontaktować się z Elizabeth Emanuel, projektantką sukni ślubnej matki księcia – podaje Hollywood Life.

Pamiętacie suknię Diany?

Zobacz: Książę Harry już traktuje Meghan Markle jak królową! Dostała od niego wartą fortunę pamiątkę po księżnej Dianie

Zobacz: Niezwykły gest Meghan Markle przejdzie do historii! Tak podziękuje księżnej Dianie podczas ślubu

https://jastrzabpost.pl/newsy/meghan-markle-wzoruje-sie-na-ksieznej-diana_574371.html


Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Diana i Karol ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×