Szukaj

Meghan Markle gwiazdą reality-show! Ile zarobi za występ w telewizyjnym hicie?

Meghan Markle – stare zdjęcie

Meghan Markle – stare zdjęcie

Meghan Markle już znalazła sobie pierwsze zajęcie po odejściu z rodziny królewskiej. Była mowa o aktorstwie, a także o dubbingowaniu dla Disneya, ale ta propozycja jest zupełnie zaskakująca.

Książę Harry i Meghan nie tak dawno ogłosili światu, że odchodzą z rodziny królewskiej, dość szybko pojawiły się spekulacje, że księżna Sussex planuje powrót do aktorstwa, które zmuszona była porzucić, kiedy wyszła za wnuka królowej Elżbiety II.

Meghan Markle – pierwsza praca po odejściu z rodziny królewskiej. Czym się będzie zajmować?

Dotychczas Meghan Markel grała głównie role drugoplanowe w różnych produkcjach. Popularność zyskała dopiero dzięki roli asystentki w serialu Suits, w którym występowała w latach 2011-2017. Teraz pojawiły się spekulacje, że chce wrócić do porzuconej profesji i nawet szuka już agenta.

Wcześniej krążyły informacje, że zgodziła się podkładać głos w najnowszej produkcji Disneya. Pracę miał jej załatwić Harry już podczas premiery Króla Lwa.

Według nowego raportu Meghan już planuje swoją pierwszą pracę po rezygnacji z obowiązków starszego członka rodziny królewskiej.

Meghan pojawi się w nadchodzącym kanadyjskim reality show „I Do, Redo”, który opowiada o parach planujących drugie wesele po katastrofie, która rujnuje ich pierwszą ceremonię – podaje źródło Page Six.

Program, który zostanie wyemitowany w serwisie Netflix, poprowadzi stylistka ślubna z Toronto, Jessica Mulroney, która jest bliską przyjaciółką i powiernikiem Meghan.

Plany te wynikają z obietnicy Sussexów, że staną się niezależni finansowo. Przedstawiciele Meghan nie skomentowali zapytania, jakie wysłało do nich DailyMail.com na temat przypuszczalnego zajęcia księżnej.

Spoty gości i Meghan w nowym programie będą „sporadyczne”.

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Stawka dla gościa programu w kanadyjskiej telewizji wynosi 588 USD dziennie, choć nie jest jasne, czy Meghan otrzyma zapłatę i ile będzie wynosiła jej ewentualna pensja.

10-częściowy reality show powtarza katastrofy weselne, a potem ponownie spełnia marzenia ślubne 10 wybranych par – tak mówi komunikat prasowy.

Sama Meghan była dwukrotnie mężatką, rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, a następnie poślubiła Harry’ego, podczas ceremonii transmitowanej na całym świecie.

Naszym celem jest znacząca zmiana w życiu wybranych par, których pierwsze wesela nie potoczyły się zgodnie z planem z powodu tragicznych okoliczności – powiedział gospodarz Mulroney w oświadczeniu o programie – To strona branży ślubnej, która nigdy wcześniej nie była pokazywana w telewizji.

Czyżby Meghan miała odnaleźć swoją ścieżkę w reality show? Czekamy na kolejne doniesienia.


Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle z plamą pod pachą

Meghan Markle z plamą pod pachą

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Meghan Markle zachwycała w Windsorze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×