Szukaj

Zmiana w wyglądzie Meghan Markle. Takiej fryzury nie nosiła jako księżna Sussexu

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i Harry powoli układają sobie życie w słonecznym Los Angeles. Sussexowie ostatnio pokazali się na nagraniu, na którym widzimy zmianę w wyglądzie Meghan. Jak wygląda w nowej fryzurze? 

Meghan Markle odkąd wyprowadziła się do Los Angeles, wygląda na zdecydowanie bardziej szczęśliwą. Na każdym zdjęciu towarzyszy jej szeroki uśmiech. Była księżna nie musi się również przejmować dworską etykietą i obowiązującym w monarchii dress codem. Chociaż zawsze starała się przystosować do obowiązujących zasad, to często stawała się obiektem krytyki. W kolorowej prasie rozpisywano się o nieodpowiednio dobranym obuwiu, czy braku rajstop, co w królewskich realiach jest niedopuszczalne.

Żona Harrego już od kilku miesięcy nie musi nadmiernie przejmować się swoim ubiorem. Meghan może także pozwolić sobie także na inne eksperymenty ze swoim wyglądem. Jej makijaż i fryzura również już nie podlegają restrykcyjnym kanonom. Na ostatnich zdjęciach i nagraniach widać, że księżna Sussexu powoli zaczyna wracać do swojego dawnego wyglądu, a królewski dress code dostosowuje do modowych realiów Los Angeles.

Meghan Markle Zmieniła fryzurę

Harry i Meghan odkąd wyjechali z Wielkiej Brytanii, znacznie mniej udzielają się publicznie. Małżonkowie zabierają głos tylko podczas najważniejszych wydarzeń. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ich podczas internetowych, cotygodniowych sesji Queen’s Commonwealth Trust. Para będąc w swoim domu w Los Angeles, połączyła się z Alicją Wallace, dyrektorką Equality Bahamas, Mikem Omoniyi, założycielem The Common Sense Network i Abdullahiem Alim, który kieruje Global Shapers Światowym Forum Ekonomicznym.

Podczas tego wystąpienia zwróciliśmy uwagę na nowy styl Meghan. Podczas rozmowy możemy zobaczyć ją w eleganckiej i subtelnej białej koszuli. Najbardziej zmieniła się jednak jej fryzura i to ona przyciąga wzrok. Pełniąc książęce obowiązki, żona Harrego zazwyczaj miała włosy spięte w ciasny kok i przedziałek pośrodku głowy. Tym razem widzimy ją w luźno rozpuszczonych włosach i przedziałku z boku. Taką fryzurę Meghan nosiła, zanim trafiła na królewski dwór.

Widać, że Meghan w Los Angeles czuje się znacznie swobodniej.


Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×