Szukaj

Meghan Markle na plaży w Kapsztadzie. Zdjęć w takim stroju jeszcze nie miała

Meghan Markle drugi dzień przebywa w Afryce. Tym razem wraz z Harrym udali się na plażę Monwabisi w Kapsztadzie. Z tej okazji księżna zdecydowała się na bardzo luźną stylizację. W co się ubrała?
Meghan Markle w Afryce w luźnej stylizacji

Meghan Markle w Afryce w luźnej stylizacji

Meghan Markle i książę Harry, od momentu, w którym zostali małżeństwem, cieszą się niemałą popularnością wśród fanów rodziny królewskiej rozproszonych po całym świecie. Dowodem na to może być fakt, że kiedy księżna była w ciąży, zakochani wybrali się w podróż po Australii i Oceanii, gdzie spotkali się ze swoimi sympatykami. Kilka miesięcy po tym, jak Archie pojawił się na świecie, małżonkowie z oficjalną wizytą udali się do Afryki.

Zobacz: Książę Harry ostentacyjnie zignorował Meghan Markle na ślubie przyjaciela! Aż ciężko uwierzyć w to, co zrobił

Meghan Markle podczas drugiego dnia podróży po Afryce

Meghan już od pierwszego dnia podróży zachwycała stylizacjami. Pojawiła się m.in. w sukience, którą pokochały fanki. Do tego stopnia, że kreacja błyskawicznie zniknęła ze sklepowych półek. Czy podobny los spotka ubrania wchodzące w skład najnowszej stylizacji?

Na plażę Monwabisi w Kapsztadzie założyła jeansową kurtkę od Madewell. Połączyła ją z luźną, białą koszulą i przylegającymi do ciała, czarnymi spodniami. Tym razem zrezygnowała z obcasów, decydując się na płaskie, jasne buty. Dopasowała do nich torbę na ramię, która prawdopodobnie także pochodziła spod igły Madewell.

Luźnego charakteru stylizacji Meghan nadawała także fryzura. Markle zdecydowała się upiąć włosy w luźnego koka. Księżna postawiła na delikatny makijaż, który był odpowiednim wykończeniem całości.

Zobacz: Markle w RPA pokazała się w starej sukni. Model z sieciówki miała na sobie rok temu, gdy była w ciąży

Meghan Markle i książę Harry w Afryce

Meghan Markle i książę Harry w Afryce

Meghan Markle i książę Harry – dlaczego pojawili się na plaży?

Markle i jej mąż pojawili się na plaży, by zapoznać się z projektem NGO Waves for Change. W jego ramach szkoleni są młodzi mentorzy surfingu, którzy świadczą pomoc potrzebującym. Dodatkowo Meghan i Harry poznali działalność organizacji The Lunchbox Fund, jednej z czterech, która skorzystała z darowizny publicznej przekazanej po narodzinach ich syna Archiego.

Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle w Afryce

 

Zobacz: Markle do RPA włożyła sukienkę, która w godzinę zniknęła ze sklepów! Jest piękna, ale my pokochaliśmy jej buty


Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle w rozwianych włosach w Afryce

Meghan Markle w rozwianych włosach w Afryce

Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle w Afryce

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×