OFICJALNIE: Meghan Markle dostała pierwszą rolę! Znamy tytuł i datę premiery filmu z jej udziałem

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle dostała pracę w Disneyu! Znamy tytuł i datę premiery pierwsze filmu z udziałem księżnej Sussexu. Informację oficjalnie potwierdziła wytwórnia.

Z końcem marca Meghan i Harry oficjalnie opuszczą szeregi rodziny królewskiej. Od 1 kwietnia będą niezależni od brytyjskich podatników, którzy utrzymują tamtejszą monarchię. W praktyce oznacza to, że książęta Sussexu będą musieli utrzymać się z pieniędzy zarobionych samodzielnie. Na razie ujawniono pierwszy projekt z udziałem Markle.

Meghan Markle w filmie Disneya

Meghan Markle dostała pierwszą pracę po odejściu z rodziny królewskiej. W czwartek Disney oficjalnie ogłosił, że księżna Sussexu została zaangażowana w jedną z nowych produkcji. Żona księcia Harry’ego użyczyła swojego głosu w filmie Elephant. Meghan jest narratorką, która relacjonuje podróż słonicy i słoniątka przez pustynię.

Jak Meghan Markle dostała pracę u Disneya?

Nie jest tajemnicą, że Meghan Markle o pracę w wytwórni filmów Disneya ubiegała się jeszcze, gdy pełniła obowiązki królewskie. Na długo przed odejściem z rodu Windsorów pojawiła się na uroczystej premierze Króla lwa. Podczas wystąpienia towarzyszyła księciu Harry’emu, który wtedy właśnie zaproponował prezesowi i dyrektorowi generalnemu The Walt Disney Company – Bobowi Igerowi – udział swojej żony w jednym z najbliższych projektów.

Wiesz, że ona robi dubbing? (…) Wydajesz się być zaskoczony, ale ona naprawdę jest zainteresowana współpracą – zaczął Harry.

Iger, sprawiając wrażenie mocno zmieszanego całą sytuacją, odpowiedział:

Och, nie wiedziałem tego. Bardzo chcielibyśmy spróbować. To świetny pomysł.

Na efekty współpracy nie musieliśmy długo czekać. Premiera Elephant zaplanowana jest na 3 kwietnia. Film zostanie wyemitowany w internecie. Meghan, zgodnie z obietnicą, cały dochód ze swojej pracy nad projektem przekaże na cele charytatywne.


Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu

Książę Harry i Meghan Markle - premiera filmu "Król Lew" - Instagram

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew

Meghan i Harry fotografują słonie

Meghan i Harry fotografują słonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×