Szukaj

Tabloid właśnie ogłosił ciążę Meghan Markle! Dowodem zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka. Okładka najnowszego New Idea przedstawia żonę Harry'ego z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Piszą o ukrywanej przed rodziną królewską ciąży.

Meghan Markle razem ze swoimi najbliższymi, od kilku miesięcy wiedzie już spokojne życie w Stanach Zjednoczonych. Rezygnacja z obowiązków starszych rodziny królewskiej dobrze zrobiła również Harry’emu. Niestety sielankę zaburzyła pandemia koronawirusa, która zawładnęła światem. Do tego okazało się, że zaraził się także książę Karol, więc młody Sussex najadł się strachu, ale na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Nie zanosi się jednak, żeby w najbliższym czasie wybierał się do Anglii. Dlaczego? Tabloid donosi, że jego żona spodziewa się drugiego dziecka.

Czy Meghan Markle jest w ciąży?

Według najnowszego wydania New Idea, książę i księżna Sussex zabunkrowali się w swojej obecnej rezydencji w Los Angeles, rzadko wychodząc na zewnątrz, co tabloid przyjmuje za znak, że znów się spodziewają dziecka. Informator zwrócił uwagę, że Markle ukrywała brzuch podczas niedawnej publicznej wiadomości wideo i nosiła luźne ubrania podczas urodzin syna Archiego.

Przyznała, że ​​próbowali, i idealnie się udało, chciała mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do syna – mówi donosiciel.

Podobno rodzina królewska dowie się o ciąży jako ostatnia. Markle dokładnie wie, jak to będzie wyglądać, ponieważ królowa Elżbieta II i dwaj przyszli królowie – jej teść książę Karol i szwagier William, mają zostać poinformowani o tym w tym samym czasie, co zwykli ludzie, i właśnie to jej się najbardziej podoba. Informator dodaje, że to posunięcie będzie ostatecznym przesłaniem dla członków rodziny królewskiej, że Sussexowie są zupełnie niezależni i nie muszą w żadnej dziedzinie życia podporządkowywać się etykiecie.

Tak więc przyjdzie nam teraz poczekać, aż Meghan ogłosi ciążę.

 


Meghan Markle w ciąży?

Meghan Markle w ciąży?

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×