Szukaj

Meghan Markle w ciąży stosuje specjalną dietę. Jest jeszcze jedna rzecz, która pomaga jej się przygotować do drugiego porodu

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry już niedługo powitają na świecie córeczkę. Przyszła mama tę ciążę znosi zupełnie inaczej niż czas oczekiwania na narodziny Archiego. Jak się czuje? Jaką dietę stosuje?

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie w lutym, tuż przed emisją słynnego już wywiadu, którego udzielili Oprah Winfrey, ogłosili szczęśliwą nowinę. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym pozują razem, a księżna Sussexu prezentuje sporych już rozmiarów brzuszek. Przyszli rodzice podczas rozmowy z jedną z najsłynniejszych dziennikarek w USA zdradzili nie tylko wiele sekretów ze swojego życia w monarchii, ale także ujawnili, że oczekują na narodziny córeczki.

Meghan, powiedz nam, będzie synek czy córeczka? – zapytała Oprah.

Możesz powiedzieć? – zwróciła się Meghan do męża.

To dziewczyna – powiedział Harry.

Od tamtej pory paparazzi tylko czekają na to, by zrobić przyszłej mamie kolejne zdjęcia. Krągłości Meghan są już sporych rozmiarów, a to właśnie zaawansowana ciąża była powodem, dla którego żona Harry’ego nie pojawiła się 17 kwietnia w Londynie na pogrzebie jego dziadka. Lekarz miał nie dać jej zgody na podróż w tym stanie.

Jak Meghan Markle znosi drugą ciążę?

Meghan Markle oczekuje na narodziny córeczki ze znacznie większym spokojem niż miało to miejsce podczas gdy była w ciąży z Archiem. W wywiadzie dla Oparah zdradziła ona, że w tamtym czasie walczyła z depresją i miała nawet myśli samobójcze. Od ponad roku małżonkowie żyją jednak z dala od monarchii według własnych zasad, co zdecydowanie służy przyszłej mamie. Paparazzi ostatnio sfotografowali ją podczas spaceru z Archiem, a jej brzuszek zwiastuje szybkie rozwiązanie.

Do prasy ciągle przedostają się kolejne informacje na temat księżnej Sussexu, a dzięki informatorowi magazynu Us Weekly możemy się dowiedzieć, jak przyszła mama znosi ciążę. Tym razem czuje się ona znacznie lepiej.

Ta ciąża jest dla niej łatwiejsza niż poprzednia jeśli chodzi o poranne mdłości. Meghan tym razem czuje się znacznie lepiej – zdradził informator tabloidu.

Osoba z otoczenia księżnej ujawniła również, że w szczególny sposób dba ona także o zdrowie. W ostatnim czasie niemal całkowicie zrezygnowała z glutenu, a podstawę jej diety stanowią warzywa i owoce. Ma także mnóstwo czasu na ćwiczenia. Podczas sesji jogi przygotowuje się do narodzin.

Ćwiczy czasem nawet dwa razy dziennie  – zdradził informator Us Weekely.

Poród Meghan już niedługo. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×