Szukaj

Meghan Markle oficjalnie zniknęła z mediów! W jej imieniu pożegnał się rzecznik Pałacu Kensington!

Meghan Markle usunęła Instagram

Meghan Markle usunęła Instagram

Meghan Markle usunęła profil na Instagramie

Meghan Markle intensywnie przygotowuje się do roli żony księcia. Nie wiadomo jeszcze czy sama będzie mogła tytułować się „księżną”, ale samo bycie członkiem rodziny królewskiej wiąże się z wieloma regułami i zasadami, których trzeba przestrzegać. Jak właśnie donoszą brytyjskie media – Meghan Markle w nocy skasowała wszystkie swoje konta w serwisach społecznościowych!

Meghan usunęła wszystkie swoje profile dokładnie rok po tym jak z sieci zniknął jej blog The Tig. Jak podaje serwis The Lad Bible:

Pałac Kensington potwierdził decyzję Meghan. Według rzecznika: „Meghan jest wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali jej konta w mediach społecznościowych, ale zamknęła je gdyż nie korzystała z nich od dłuższego czasu”.

Tak Meghan żegnała fanów kiedy kasowała swojego bloga:

Do wszystkich moich Tig – przyjaciół – po prawie trzech latach tej wspólnej przygody nadszedł czas pożegnania. Coś co było małym projektem tworzonym z pasji, zmieniło się w niezwykłą społeczność nawzajem się inspirująca i wspierającą. Uczyniliście moje dni jaśniejszymi i wypełniliście to doświadczenie radością. śmiejcie się, podejmujcie ryzyko i bądźcie zmianą, która chcecie widzieć w świecie. I nie zapominajcie o sobie. Tak jak mówiłam Wam już wiele razy – jesteście moi kochani zupełnie wystarczający! Dziękuję za wszystko!

Zamienilibyście się z nią na życie?

Zobacz: Meghan Markle chce wyglądać jak księżna Kate, ale znowu coś poszło nie tak. Ostatnia stylizacja rozczarowała fanów

Zobacz: Meghan Markle znów naraża się królowej? Przewróciła pałac do góry nogami!

Zobacz: Tylko Meghan Markle mogła wymyślić coś takiego! W dniu ślubu zafunduje światu niezłe show z udziałem swojej matki


Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Meghan Markle i książę Harry na świątecznej mszy z okazji Bożego Narodzenia (2017)

Książę Harry i Meghan Markle sesja zaręczynowa

Książę Harry i Meghan Markle sesja zaręczynowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×