Szukaj

Meghan Markle znowu przyćmi księżną Kate! Po porodzie zadziwi cały świat, ale czy to oby rozsądna decyzja?

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Meghan Markle zaplanowała urlop macierzyński

Meghan Markle jest w siódmym miesiącu ciąży i już niedługo urodzi pierwsze dziecko. Czy zamierza iść na urlop macierzyński tak, jak księżna Kate w przypadku swoich ciąży? Sekretne plany księżnej Sussex ujrzały światło dzienne. Co z jej urlopem?

Już za kilka tygodni na świecie pojawi się kolejny królewski maluch. Meghan Markle książę Harry powinni zostać rodzicami w połowie kwietnia, a cały świat zaczyna niecierpliwie wyglądać tego momentu. Podczas gdy fani mają nadzieję, że książę i księżna pokażą swoje nowo narodzone dziecko lub przynajmniej zdecydują się na udostępnienie oficjalnego portretu, częśc z nich zastanawia się także, czy Meghan Markle zamierza udać się na urlop macierzyński. A jeśli tak, to kiedy i co zamierza robić?

Jak twierdzą brytyjskie media, księżna chce „pracować” i wykonywać swoje królewskie obowiązki do ostatniej chwili. Później zamierza zaś skupić się na swoim dziecku, ale nie będzie to jej jedyne zajęcie. Prace remontowe we Frogmore Cottage wciąż trwają i mają zakończyć się w połowie maja. Mówi się, że księżna spędzi część swojego urlopu urządzając przytulne gniazdko dla siebie, księcia Harry’ego i ich dziecka. Gdy dekorowanie wnętrz dobiegnie końca, wróci do pracy – prawdopodobnie dużo szybciej niż księżna Kate, bo już po 4 miesiącach od porodu.

Myślicie, że to za szybko?

To nie żart. Oto prezenty jakie Meghan Markle dostała od Sereny Williams i Amal Clooney z okazji baby shower

Amal Clooney najbardziej stylową gwiazdą na baby shower Meghan Markle! Gdy zdjęła płaszcz wszyscy nie mogli wyjść z podziwu

Księżna z tatuażem. Meghan Markle przed porodem ozdobi swoje ciało w bardzo widocznym miejscu! Wyciekły szczegóły


Meghan Markle w dresach na lotnisku w Nowym Jorku

Meghan Markle w dresach na lotnisku w Nowym Jorku

Beyonce i Jay-Z pokazali Meghan Markle w koronie królowej

Beyonce i Jay-Z pokazali Meghan Markle w koronie królowej

Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle and Serena Williams Leave Dinner at the Polo Bar in NYC Pictured: Meghan Markle,Serena Williams World Rights, No Portugal Rights

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×