Szukaj

Elegancka Meghan Markle pojawiła się na Polu Pamięci. Klasa sama w sobie

Meghan Markle upamiętniła ofiary wojenne

Meghan Markle upamiętniła ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry, w czwartek pojawili się na terenie opactwa Westminster, uczestnicząc w ceremonii na Polu Pamięci. Para złożyła wyrazy szacunku żołnierzom i kobietom, którzy zginęli w służbie ojczyźnie. 

Meghan Markle i książę Harry, w czwartek pojawili się podczas wyjątkowego wydarzenia. Para wzięła udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne, która odbywała się na Polu Pamięci, miejscu, w którym w symboliczny sposób, uczczono waleczność mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Zobacz: Meghan czy Kate? Brytyjczycy wskazali najmniej lubianą księżną. Wyniki ankiety są wręcz szokujące

Meghan Markle i książę Harry upamiętnili ofiary zbrodni wojennych

Podczas wizyty Harry i Meghan położyli krzyż pamięci, a także spotkali się z weteranami ze wszystkich obszarów sił zbrojnych. By zachować poważny charakter tej wizyty, księżna sięgnęła po elegancką stylizację.

Ubrała się w szykowny, granatowy płaszcz, który połączyła z równie wyrafinowanym granatowym kapeluszem Philipa Treacy’ego i skórzanymi, czarnymi kozakami na obcasie. Dopasowała do nich proste kolczyki, a także eleganckie rękawiczki.  Żona Harry’ego zdecydowała się na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, a także promienny makijaż, który dodawał jej urody.

Zobacz: Szczuplutka Meghan Markle dekoruje tort w cukierni. Co za słodki widok

Meghan Markle miała szykowny toczek

Meghan Markle miała szykowny toczek. Dodawał jej elegancji

W wydarzeniu miała wziąć udział także księżna Camilla. Na kilka godzin przed uroczystością musiała się wycofać. Powodem była infekcja w klatce piersiowej, co potwierdzono w oficjalnym oświadczeniu:

Lekarz zalecił księżnej Kornwalii, aby odwołała swoją wizytę z powodu infekcji w klatce piersiowej, która stopniowo się pogarsza. Dlatego nie może uczestniczyć w wydarzeniu razem z Harrym i Meghan.

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary wojenne. Jak się zaprezentowali?

Warto wspomnieć, że była to siódma wizyta księcia na Polu Pamięci. Mężczyzna reprezentuje rodzinę królewską corocznie od 2013 r. Po raz pierwszy dołączyła do niego żona.

Zobacz: Szok! Królowa Elżbieta II ogołociła Meghan, Harry’ego i Archiego ze wszystkiego! Brukowa prasa ujawnia szczegóły


Meghan Markle upamiętniła ofiary wojenne

Meghan Markle upamiętniła ofiary wojenne

Meghan Markle miała szykowny toczek

Meghan Markle miała szykowny toczek

Meghan Markle - skórzane rękawiczki

Meghan Markle - skórzane rękawiczki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×