Wirtualna Polska

To już koniec Meghan Markle w dynastii! Żona Harry’ego poczuła smak porażki, podczas gdy Kate otwiera szampana

To już koniec Meghan Markle w dynastii! Żona Harry’ego poczuła smak porażki, podczas gdy Kate otwiera szampana

Meghan Markle, księżna Kate

Księżna Kate ma powód do zadowolenia. Właśnie zatriumfowała nad Meghan Markle. Amerykanka chyba nie spodziewała się takiego obrotu spraw...

Wirtualna Polska

Wczoraj poinformowaliśmy czytelników o kłopotach Meghan Markle. Księżną pozbawiono możliwości przylotu na koronację teścia, króla Karola III. Nie była to przy tym decyzja monarchy, lecz następcy tronu Zjednoczonego Królestwa – księcia Williama.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Syn króla miał wymusić podjęcie takiej decyzji na ojcu i reszcie dworu.

Wtedy do akcji wkroczył 40-letni William. Zarówno Harry, jak i Meghan zostali pierwotnie zaproszeni, ale można śmiało powiedzieć, że William nadał zaproszeniu zimny obrót. Dyktował dworzanom, że Meghan nie powinna zbliżać się do Kate po tym wszystkim, przez co przeszła jego żona – poinformował magazyn New Idea.

Okazuje się, że to nie koniec problemów Meghan… Właściwie to dopiero ich początek…

Księżna Kate ma powód do szczęścia: Meghan Markle ukarana przez dynastię

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Woman’s Day – powołując się na opinii ekspertów – podaje, że Meghan po tym, gdy nie dostała zaproszenie na koronację, przypuszczalnie nie weźmie więcej udziału w żadnym innym dworskim wydarzeniu. Taki obrót spraw przyprawił Kate o dobry humor.

Odkąd dowiedziała się, że Meghan nie przyjedzie, Kate była „na haju”. To dosłownie tak, jakby ktoś zdjął jej ciężar z ramion i po raz pierwszy jest tak podekscytowana wielkim dniem Karola – powiedział informator gazety.

Małżonka Williama wcześniej była zniesmaczona nie tylko zachowaniem Kate, ale również Harry’ego, który miał się pokazać z nienajlepszej strony podczas spaceru po pogrzebie królowej Elżbiety II.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dlaczego księżna Kate i Meghan Markle za sobą nie przepadają?

Spór na linii Kate-Meghan rozpoczął się przed ślubem tej drugiej. Markle miała rzekomo doprowadzić księżną do płaczu poprzez niekorzystane porównanie jej córki, księżnej Charlotte do Ivy – córki swojej przyjaciółki, Jessici Mulroney – tak przynajmniej przekonują stronnicy Windsorów. Ich krytycy twierdzą, że było na odwrót: to Meghan płakała przez złośliwą Kate.

Wirtualna Polska

Księżna Kate spróbowała karaibskiej viagry

Księżna Kate spróbowała karaibskiej viagry

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Meghan Markle z córką Lilibet i synem Archiem

Wielkanoc 2023. Księżna Kate i książę Louis (EastNews)

Wielkanoc 2023. Księżna Kate i książę Louis (EastNews)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  😁👈😂🤣😂🤣😂🤣😂👈😅

 • Gość pisze:

  Boże.ale brednie.meganni hary to wspaniali ludzie .Katie to menda która przed mediami gra. Proszę was.przeczytajcie książkę harego.to dobry chłopak. Katie była zazdrostka o megan bo lepsi byli.a pałac nie mógł sobie na to pozwolić że następca byli gorsi.

  • Gość pisze:

   Tego harrego, który widywal matke pod postacią geparda i tego, który rozmyślal o matce podczas smarowania penisa?
   Nikt nie traktuje tego poważnie bo Harry to idiota, tylko PRowcy brk to umieli ukryć.
   Megi to jachtowka, może być lepsza od koleżanek z branży, ale nie od księżnej Walii 🙂

  • Gość pisze:

   Brednie to napisał Harry.

  • Gość pisze:

   20 kwietnia 2023 o 23:37
   Zocha vel gosc vel blanca, weź znajdź sobie jakiegoś penisa, może przestaniesz pod każdym artykulem zajmować się tym Harrego.

  • Gośćfhcg pisze:

   A gdzie by tam ta hejterki książkę przeczytala. To jej nie potrzebne, żeby krytykować HM, zresztą ona cały czas to samo pisze.

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z Tobą. Katie jest zazdrosn o Megan i to wyraźnie widać. Megan to inteligentna kobietka

  • Gość pisze:

   3.29 nie martw się o mnie przegrywie 🙂
   Mnie nie obchodzi jego odmrozony penis, bawią mnie jego fantazje o matce :)))
   Ale widocznie to też twoje klimaty :))
   3.30 to coś harrego to nawet nie jest książka, nie wmawiaj tego ludziom, którzy czytają prawdziwe książki.

  • Gość pisze:

   Własnie widać. Typowa manipulatorka i narcyż. Wredna Megan. Do celu po trupach.

 • Gość pisze:

  Kolejny artykulik o tym samym z którego zresztą nic nie wynika. I ciągle to uparte wmawianie pasującej wam wersji wydarzeń z przed ślubu, jesteście tak obrzydliwie stronniczy że porostu brak słów. Wszystkie te „epokowe” niusy mają spełniać jedno zadanie, dać okazję do wyżycia się chorym psycholkom.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Pamiętam przed ślubem Racheli jak w różnych programach tv głównie amerykańskie dziennikarki piały z zachwytu jak to ona odmieni zatęchłą brytyjska monarchie. Bo ona taka świeża, dobrze wykształcona z nowatorskim spojrzeniem na wiele spraw. No i odmieniła 😂😂😂

 • xyz pisze:

  Ale przeżywają odmowę przyjazdu Meghan:)
  Tego się nie spodziewali, ale im bardziej próbują teraz wmawiać, że nie była zaproszona bo tak chciał William i Kate, tym żałośniej wypadają i tym większych głupków robią z WK:)
  Zaproszenie dla Harrego i Meghan oficjalnie potwierdziło w mediach biuro Karola, więc tu nie ma dyskusji, a te treści o „zwycięstwie” Kate potwierdza tylko to, co od dawna widać, że Kate zajmujecsue głównie śledzeniem i kopiowaniem Meghan, od jej strojów po powielenie wizerunku graficznego Archetypów. Teraz może przebrać się za Meghan i być spokojna o zainteresowanie kamer, bo przy Meghan nie miałaby szans. Po co im kopia, jak mieliby oryginak:)))

  • Gość pisze:

   Nikt nie przeżywa, tabloidy się bawią.
   Przecież to jest oczywiste, że nikt jej tam nie chciał. Na pogrzebie Filipa jej nie było i nikt nie tesknil. Zaproszenie można wysłać podobnie jak dać do zrozumienia, że ktoś nie jest mile widziany i pokazać mu gdzie będzie jego miejsce 🙂
   Przecież to megi przebiera się za Kate i za Wallis, co jej kiepsko wychodzi bo ma meski, szeroki korpus, więc w kobiecych ubraniach wygląda jak facet.
   Kate jest zawsze spokojna, jachtowka harrego nie ma szans z księżna Walii :))

  • Gość pisze:

   20 kwietnia 2023 o 14:53
   A u ciebie z głową w porządku? Bo twoje bredzenie na to nie wskazuje. Próbujesz, zaklinać rzeczywistosc, ale twoje zaklęcia są nieskuteczne!

  • Gość pisze:

   Nie muszę zaklinac rzeczywistosci, za to nieudolnie robią to fanki patocelebrytki megi.
   Jachtowka megi jest posmiewiskiem zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w USA :)))

  • Gość pisze:

   W punkt

  • Gość pisze:

   😁👈😂🤣😂🤣😂🤣😂👈😅

 • Gość pisze:

  Dlaczego kasujecie komentarze?

  • Gość pisze:

   Nie kasują. Jeśli komentarz jest niewygodny, to rzucają od razu na drugą stronę. Zawsze mówię, że najlepsze komentarze są na drugiej stronie.

 • Gość pisze:

  No cóż, meg nie wyszło ani w aktorstwie ani ani w Pałacu. W polityce także nikt pani Waaagh nie potraktuje poważnie.
  Zostaje jej kariera w kurniku 🙂

  • Gość pisze:

   Prócz chorych ambicji żadnych większych talentów i umiejętności.na politykę ma w stanach juz zbyt zszargana, opinie choć lewactwo będzie mogło ja próbować promowac

  • Gość pisze:

   To dopiero media rozłoża jej przeszłość na czynniki pierwsze 🙂 Jeszcze zateskni za brytyjskimi tabloidami 🙂

  • Gość pisze:

   20 kwietnia 2023 o 09:55
   Nie każdy kończy tak jak ty.
   Aktorstwo tak jej „nie wyszło”, że zarobila kilka milionów i miala podpisany kontrakt na kolejne sezony, jak jeszcze oficjalnie pracowali z HM dla RF, każdy ich wyjazd – Monako, Australia, RPA, był ogromnym sukcesem. Miejscowi witali ich entuzjastycznie, miejscowe media się rozplywaly. Porównaj to z wizytą WK na Karaibach:)))
   W USA dorobili się już majatku w wysokości. 100 mln dol., w maju M odbiera dwie prestiżowe nagrody, książka Harrego trafila do księgi Guinnessa, podcast Meghan zdobył dwie nagrody i wciąż jest w czołówce,… itp. Faktycznie „nic im nie wyszło ” :))))))))))

  • Gość pisze:

   O juz się pojawila fanka tej patocelebrytki:))
   Aktorstwo jej nie wyszlo, była aktorka jednej serialowej rolki, która brak urody i talentu skazywal na bezrobocie po zakończeniu Suits. Miliony zarobiła na rozwodzie :))
   Zwłaszcza rzut filiżanka w osobę z personelu w Australii był sukcesem :)) a w RPA bredzenie o świecie na ulicach i porównania do Mandeli. A i jeszcze lzawy wywiadzik o jej ciężkim losie w kraju, w którym ludzie gloduja.
   William mówił , że nikt państw karaibskich nie trzyma we Wspólnocie, mogą odejść i niech zabierają swoich nierobow z brytyjskiego socjalu 🙂
   Naprawdę uważasz fakt, że ludzie przeczytali brednie harrego za sukces? Kto normalny potraktuje faceta bredzacego o matce u skórze lamparta czy smarowaniu penisa podczas rozmyślań o matce? :)))
   Napisał książkę, pokazał, że jest debilem i to wszystko co on ma do zaoferowania.
   Może poczytaj jak komentowana jest decyzja o przyznaniu megi nagrody dla feministek. Kreatura, która mówi o baby brain do innej kobiety, żyje z kasy kolejnych facetów, w tym rudego debila nie jest feministka tylko utrzymanka.
   Ach fundacyjka, ta która nedzne ochlapy daje potrzebującym i w której HM „pracują” godzinę tygodniowo. Poczytaj komentarze.
   Tak, nic im nie wyszło, nawet dzieci mają nieudane :)))

  • Gość pisze:

   20 kwietnia 2023 o 14:48
   Co ty ćpasz, mizerio kobiety? A może to niedobory szarych komórek i trzeba ci współczuć zamiast krytykować:))))

  • Gość pisze:

   Mizeria kobiety to cie wylegla, a ćpala twoja jachtowa idolka i jej stara.
   Ach, prawda cie boli :)))

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×