Szukaj

Karczemna awantura i emocjonalna reakcja. Aż nie chce wierzyć się, że Meghan Markle tak potraktowała Harry’ego

Meghan Markle uciekła z domu

Meghan Markle uciekła z domu

Meghan Markle wzięła samochód i gwałtownie odjechała spod swojej rezydencji w Santa Barbara. Napięcie między nią i Harrym sięgnęło zenitu. Co się wydarzyło?

2020 rok u księcia i księżnej Sussexu rozpoczął się od odejścia z rodziny królewskiej i od tamtej pory ani na chwile nie zmalało napięcie, które towarzyszy Meghan i Harry’emu. Para próbuje zbudować spokojne życie za oceanem, ale okazuje się to o wiele trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Wszystkie gwałtowne zmiany spowodowały nadwyrężenie relacji pary. Kulminacja nastąpiła niedawno. Markle nie wytrzymała, wzięła samochód i ruszyła przed siebie. Dokąd pojechała i czy już wróciła?

Meghan Markle uciekła z domu. Dlaczego?

Kulminacją sporów pomiędzy małżonkami było napięcie w okresie świątecznym. O szczegółach donosi New Idea, która po raz kolejny uważa, że rozstanie Sussexów jest już tylko kwestią czasu.

Najwyraźniej jednej nocy zrobiło się tak źle, że Meghan wzięła jeden z SUV-ów i odjechała – mówi informator.

Potrzebę niezależności finansowej byłych członków rodziny królewskiej spowodowała, że odkąd są w Ameryce, Meghan wykonuje różne posunięcia biznesowe – organizuje prawdziwe akrobacje PR i podejmuje kluczowe decyzje, często rzekomo bez konsultacji z księciem Harrym lub jego zespołem.

Meghan realizuje różne plany zarabiania pieniędzy i ledwo konsultuje się z własnym zespołem PR, nie mówiąc już o swoim mężu, który musi przetrwać burzę publicznych kontrowersji i prywatnej konsternacji ze strony rodziny za każdym razem, gdy pojawia się publicznie z jednym ze swoich planów – mówi osoba bliska parze.

Meghan Markle uciekła z domu

Meghan Markle uciekła z domu

To powoduje duży ból głowy Harry’ego, ponieważ wiele decyzji biznesowych Meghan wydaje się niezgodnych z królewskimi wartościami. Na przykład lukratywna umowa z Netflixem była mocno krytykowana z kilku powodów, w tym obaw, że książę i księżna Sussex przygotowują się do reality show. Książę ma niewielki wybór, musi tylko iść dalej ze wszystkimi planami Meghan – bez względu na to, ile złej prasy przyciągają dla niego osobiście lub dla rodziny królewskiej.

Zgadza się z jej podcastami, jej produktami kawowymi reklamowanymi na Instagramie, jej występami w CNN i tak dalej, ponieważ wyglądałoby to o wiele gorzej, gdyby nie byli publicznie zjednoczeni – ujawnia informator, dodając: – Ale za kulisami jest między nimi oczywiste napięcie.

Książę i księżna Sussexu są podobno dyskretni w swoich nieporozumieniach, aby utrzymać pozytywny i jednolity front, ale informator twierdzi, że za zamkniętymi drzwiami to już inna historia.

Harry i Meghan nie są typami osób, które rozwiązują problemy przed swoim personelem, ale plotka głosi, że roztrząsają różnice w nocy, gdy wszyscy już poszli do domu, a dziecko śpi.

Niedawny, poświąteczny incydent Meghan z ucieczką był najwyraźniej wierzchołkiem góry lodowej po miesiącach kipiącego napięcia związanego z jej ostatnimi działaniami biznesowymi i interesami. Tymczasem okazuje się, że Meghan zawitała do domu jeszcze tego samego dnia, a jej „ucieczka” ograniczyła się do wyjścia na pobliską plażę w celu poukładania myśli.

Meghan nienawidzi tego, kiedy ktokolwiek, nawet Harry, nie zgadza się z jej pomysłami. Bóg wie, dokąd poszła – nie ma wielu opcji, kiedy jest blokada, ale domyślam się, że na pobliską plażę, żeby ochłonąć – spekuluje informator. – Rano nie rozmawiano o niej w domu, więc najwyraźniej wróciła.

Harry, mimo że wdaje się w dyskusje i niejednokrotnie stara się wyperswadować żonie jej pomysły, nie ma wyjścia i ostatecznie zgodzi się na wszystkie plany Meghan. A to przez to, że jest w Kalifornii zupełnie sam i niekoniecznie się dobrze tam odnajduje. Nie zna nikogo i jest oddzielony od swojej rodziny.

Meghan może spróbować wszystkiego, czego chce, wiedząc, że ma Harry’ego dokładnie tam, gdzie go chce mieć, a on nie będzie się jej przeciwstawiał. Czasem jednak po zażartej dyskusji, Markle musi po prostu ochłonąć.


Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Książę Harry i Meghan Markle w 2019 roku

Książę Harry i Meghan Markle w 2019 roku

Książę Harry i Meghan Markle w 2018 roku

Książę Harry i Meghan Markle w 2018 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×