Szukaj

Cała Wielka Brytania mówi o ciąży Meghan Markle! Właśnie ujawniono największy sekret! Królowa już jej pogratulowała

Meghan Markle urodzi bliźnięta?

Meghan Markle spodziewa się bliźniąt? Tabloid dotarł do sensacyjnych wieści. Jakiej płci będą dzieci księcia Harry’ego? Kiedy przyjdą na świat?

Meghan Markle książę Harry ogłosili, że oczekują pierwszego dziecka 15 października. Oficjalnie oświadczenie poprzedzało wyjazd pary w oficjalne królewskie tournee po AustaliiFidżiNowej ZelandiiTondze, a fani rodziny królewskiej nie posiadali się ze szczęścia. Wedle informacji udzielonych przez Kensington Palace, dziecko miało urodzić się na wiosnę. Tymczasem w mediach mówi się, że poród odbędzie się pod koniec lutego i wcale nie będzie to dziecko a… dzieci.

Jak twierdzą brytyjskie tabloidy, Meghan spodziewa się bliźniąt, w dodatku dwóch córeczek. Jeśli faktycznie tak jest, będą to pierwsze bliźnięta urodzone w rodzinie królewskiej od 589 lat, co niesamowicie ucieszyło poddanych. Jak wyjawia National Enquirer, Markle poznała prawdę o swojej ciąży podczas badania, na które wybrała się ze względu na złe samopoczucie.

Meghan ma najlepszych lekarzy i opiekę, jaką można kupić za pieniądze. Gdy dowiedziała się, że urodzi bliźnięta, natychmiast poinformowała o tym królową Elżbietę II, która była zachwycona i bardzo jej gratulowała – podaje źródło tabloidu.

Z jednej strony wydaje się to być nieco nieprawdopodobne, z drugiej tłumaczy, dlaczego brzuszek księżnej zrobił się tak ogromny w tak krótkim czasie.

Jak myślicie? Będą dwie dziewczynki?

To już?! Meghan Markle urodzi szybciej niż wszyscy myślimy! Wyciekła data porodu!

Zapadła oficjalna decyzja w sprawie siostry Meghan Markle. Głos zabrała brytyjska policja!

Meghan Markle wprowadziła żelazny rygor w domu. Nie uwierzycie czego zabrania swojemu mężowi!


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×