Szukaj

Meghan Markle szantażuje rodzinę królewską. Postawiła szalony warunek. Królowa Elżbieta II jest pod ścianą

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle i królowa Elżbieta II

Meghan Markle zażądała 90 milionów dolarów od rodziny królewskiej. Jeśli królowa Elżbieta II się nie ugnie, to na monarchię może paść cień. W zamian za co, takie pieniądze?

Meghan Markle od początku swojej znajomości z Harrym musiała brać pod uwagę to, jak niełatwe będzie jej życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Kto nie zna smutnej historii księżnej Diany? A przecież  startowała z o wiele gorszej pozycji niż Lady Di. Rozwiedziona Afroamerykanka, aktorka, do tego starsza od księcia.

Wydawało się, że wyjdzie z całej tej historii obronną ręką, ale niestety nie udało się i razem z mężem zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej, przeprowadzili się do Los Angeles, a teraz była księżna może wyciągnąć grubą artylerię, bo zna dwór od podszewki i jego tajemnice.

Meghan Markle szantażuje rodzinę królewską. Dlaczego?

Tabloid donosi, że Meghan za milczenie na temat tajemnic brytyjskiego dworu zażądała od Elżbiety II ogromnej kwoty pieniędzy. Ta historia pochodzi z artykułu w National Enquirer, który twierdzi, że Meghan zażąda oszałamiającej kwoty w wysokości 90 milionów dolarów w zamian za milczenie na temat rodziny królewskiej.

W artykule informator, który jest dworzaninem wysokiego szczebla, mówi magazynowi, że rodzina królewska za wszelką cenę chce uniknąć wywiadu telewizyjnego bez autoryzacji oraz książki o wszystkim napisanej przez księżną Sussex. Królowa Elżbieta II jest postawiona pod murem. Jeśli się nie zgodzi zapłacić, na jaw mogą wyjść tajemnice, które już na zawsze położą się cieniem na reputacji monarchii.

Książę William i Kate Middleton są przeciwni uleganiu szantażowi i mówią, że to nie zasługuje nawet na grosz. Osoba wtajemniczona twierdzi, że Markle przebiegle zaplanowała ten konflikt, odkąd wyszła za mąż za księcia Harry’ego, dodając, że nigdy nie pasowała do królewskiego życia i nazywano ją „Księżna Diwa” za bycie trudną i wymagającą.

Czy Elżbieta II ugnie się i zapłaci za milczenie?


Meghan Markle szantażuje rodzinę królewską

Meghan Markle szantażuje rodzinę królewską

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Meghan Markle i księżna Kate - Dzień Wspólnoty Narodów 2020

Dodaj komentarz

 • gość pisze:

  teżmyślę, że on pociąga za sznurki. Zawszemiałam wrażenie , że nienawdzi starej królowej i ma powód- za to jak traktowała jego matkę. Wszystko co robi zdaje sie być na przekór królowej. Od początku”sprawiał kłopoty”. I to małżeństwo ze starszą, rozwiedzioną, afroamerykanką. Nie mógł lepiej trafić żeby dopiec starej. I tak trzymać Harry!

 • Gość pisze:

  ale wałek, w życiu by nie zrobiła tego swojemu mężowi i synowi

 • Gość Bubu pisze:

  To on jest na tyle głupi i nieinteligentny, że dał się aż tak zmanipulować kobiecie, która zna od zaledwie 3, 4 lat? Ja czuję, że on tutaj dużo miesza, ale na pożarcie rzuca żonę, której jest wszystko jedno czy Brytyjczycy ja lubią czy też nie.

 • Gość Bubu pisze:

  Co mu tutaj nie gra, postawcie siebie na miejscu Meghan i Harrego. Żona próbuje zniszczyć moją rodzinę, a ja siedzę cichutko pod miotłą i w ogóle na to nie reaguję, do tego cały czas jestem jej mężem i w najblizszej przyszłości nie mam zamiaru tego zmienić? Ewentualnie mogę uwierzyć, że to on trzyma wszystkie sznurki a ona jest tylko jego wykonawcą.

  • Gość pisze:

   Co? A to nie ona mogła go zmanipulować? Poza tym te wszystkie domysły na tematy rodziny królewskiej są smiechu warte..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×