Szukaj

Archie Harrison gwiazdą szeroko komentowanej kampanii. Dopiero co ruszyła, a już odniosła wielki sukces

Książę Harry i Meghan Markle z pewnością się ucieszą, gdy usłyszą tę wiadomość. Kampania, która została nazwana na cześć ich oraz małego Archiego, osiągnęła ogromny sukces.
Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Książę Harry i Meghan Markle na początku roku odeszli z rodziny królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, które zawarli z królową Elżbietą II, służbowe obowiązki przestali pełnić z ostatnim dniem marca. Od teraz rodzice mogą w pełni skupić się na planowaniu przyszłości, a także na wychowaniu Archiego Harrisona.

Syn Meghan Marke i księcia Harry’ego bohaterem kampanii

Archie, który przyszedł na świat w zeszłym roku, jest jednym z popularniejszych dzieci w Wielkiej Brytanii. Dowodem na potwierdzenie tych słów może być fakt, że na cześć maluszka, a także jego rodziców, organizacja Sussex Great Forest, nazwała kampanię, która ruszyła w listopadzie.

Założono, że do 6 maja, a więc do dnia pierwszych urodzin, zostanie zasadzonych 10 tysięcy drzew. Grupa osiągnęła tę liczbę miesiąc później i od tego czasu wyznaczyła nowy cel 100 000. Zrealizowano go już 1 kwietnia. Na cześć Archiego, Harry’ego i Meghan posadzono 101 079 drzew!

Archie Harrrison

Archie Harrrison bohaterem nowej kampani

Warto wspomnieć, że książę i księżna dowiedzieli się o kampanii w zeszłym roku i wyróżnili ją na swoim Instagramie, gdzie podziękowali ze stworzenie tej inicjatywy.

To nie pierwszy raz, kiedy fani pary skupili się w celu szerzenia dobra. Kampania społecznościowa #GlobalSussexBabyShower, która powstała przed narodzinami Archiego zebrała tysiące datków na cele charytatywne dla dzieci przebywających pod opieką WellChild, organizacji edukacyjnej dla dziewcząt CAMFED i organizacji charytatywnej na rzecz zwierząt Mayhew.

Zobacz także: Meghan Markle dopiero co opuściła pałac, a jej fryzjer już ujawnił kulisy współpracy. Jaką była klientką?


Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Pierwsze publiczne pokazanie Archiego, Instagram

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison w Afryce

Archie Harrison w Afryce

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×