Szukaj

Meghan Markle straciła ciążę. Książę Karol bardzo to przeżył. Co na to reszta rodziny?

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle straciła ciążę. Chociaż rodzina królewska w tej sprawie wydała jedynie krótki komentarz, media podają, że książę Karol bardzo wspierał synową i księcia Harry'ego.  

Meghan Markle i książę Harry na początku roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. W marcu na stałe przenieśli się za ocean. Najpierw zamieszkali w Los Angeles, później w Santa Barbara, gdzie kupili swoją wymarzoną posiadłość.

Meghan i Harry co włączają się w pomoc w akcjach charytatywnych, pojawiają się w programach rozrywkowych, a nawet prowadzą gale. Tak jak jakiś czas temu, gdy wprost ze swojego domu byli gospodarzami wydarzenia organizowanego przez Time.

Meghan Markle straciła ciążę. Książę Karol bardzo wspierał synową

Meghan Markle niedawno zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. W artykule dla New York Timesa ogłosiła, że w lipcu poroniła. Powiedziała, że gdy przebierała Archiego, poczuła nagły skurcz. Przeczuwała, że traci ciążę:

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia ostro kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Wiedziałam, że tuląc moje pierworodne dziecko, tracę drugie.

Księżna została przewieziona do szpitala. Tam wspierał jej mąż, Harry. Małżonkowie dopiero po kilku miesiącach podzielili się tą informacją ze światem. Do słów Meghan odniósł się Pałac Buckingham. W tej sprawie wydano jedynie bardzo krótkie oświadczenie, z którego wynika, że rodzina królewska nie chce komentować tej sytuacji.

Jak donoszą zagraniczne media, królowa i jej bliscy nie byli zaskoczeni, że wyznanie o utraconej ciąży ujrzało światło dzienne. Harry znacznie wcześniej poinformował ich, że stracił dziecko i że zamierza tę informację ogłosić publicznie. Jego słowami szczególnie przejął się książę Karol, który próbował wesprzeć syna:

Książę Karol wspierał Meghan Markle i Harry’ego w żałobie po utracie dziecka. Wokół rodziny królewskiej panuje wielki smutek, z powodu tego, co się stało — komentuje w Us Weekly osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Na ten moment nie ujawniono, czy Kate i William także próbowali pocieszyć małżonków.


Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Książę Harry i Meghan Markle, Instagram

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×