Szukaj

Co robiła Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej? Po roku zaprezentowała efekty

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle w zeszłym roku odeszła z rodziny królewskiej. Co robiła w tym czasie? Niedawno pochwaliła się efektami tajnego projektu.

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym roku opuścili szeregi rodziny królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, swoje funkcje wypełniali do końca marca 2020. Potem przenieśli się za ocean. Przez pewien czas mieszkali w Los Angeles, następnie przeprowadzili się do Santa Barbara.

Odkąd małżonkowie zamieszkali w nowym miejscu, podjęli kilka odważnych decyzji. Na łamach magazynu People ogłosili drugą ciążę Meghan Markle. Udzielili wywiadu Oprah Winfrey, który był szeroko komentowany na całym świecie. Zdradzili w nim skrywane rodzinne sekrety, a także płeć drugiego maluszka. Podpisali także kontrakty ze Spotify i Netflixem, za co sporo zarobili.

Zakochani co jakiś czas pojawiają się publicznie. W niedzielę książę Harry wziął udział w koncercie Vax Live, który promował szczepienia na COVID-19. Po raz pierwszy od czasu śmierci dziadka, księcia Filipa, pojawił się publicznie. Wygłosił pełne pasji przemówienie, w którym podziękował pracownikom służby zdrowia za ich codzienną, heroiczną walkę. Podkreślił, że powinno się przejmować szczepionkę z myślą o drugim człowieku:

Musimy spojrzeć poza siebie z empatią i współczuciem dla tych, których znamy, i tych, których nie znamy. Musimy podnieść całą ludzkość i upewnić się, że żadna osoba ani społeczność nie zostanie w tyle. To, co zrobimy w tej chwili, przejdzie do historii, a dzisiejszej nocy będziemy solidaryzować się z milionami rodzin w Indiach, które walczą z druzgocącą drugą falą.

Książę Harry uczestniczył w wydarzeniu solo. Meghan Markle jest w zaawansowanej ciąży i lada moment urodzi córeczkę.

Meghan Markle spotkała się z młodymi kobietami

Markle, chociaż nie pojawiła się u boku męża podczas sobotniego koncertu, w kwietniu w czasie wirtualnego spotkania porozmawiała z młodymi, dorastającymi kobietami, członkiniami organizacji Girls Inc. i National Women’s Law Centre. Opowiadały księżnej o problemach i wyzwaniach, z jakimi się mierzą. Meghan nie ma nawet cienia wątpliwości, że ich zdanie powinno zostać usłyszane:

Księżna uważa, że ​​głosy dziewcząt mogą i powinny być słyszane, a za pośrednictwem Archewell koncentruje się na dostarczaniu im platform, narzędzi i forów, które pomogą im to zrobić – podaje strona internetowa Meghan i Harry’ego.

Nastolatki w wieku od 13 do 18 lat opowiedziały o swojej codziennej walce w czasie COVID-19, w tym o utracie tożsamości, izolacji, a także o problemach związanych ze zdrowiem psychicznym, uprzedzeniami rasowymi i niesprawiedliwością. Markle zastanawiała się również nad wpływem pionierskich kobiet w historii, prosząc dziewczyny, aby podzieliły się tym, które postacie kobiet były dla nich inspiracją.

Ich odpowiedzi dotyczyły amerykańskiej działaczki na rzecz praw obywatelskich Fannie Lou Hamer, a także Kali Bagai, jednej z pierwszych kobiet z Azji Południowej, która wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych na początku XX wieku, która była znana wielu osobom w jej kalifornijskiej społeczności jako „Matka Indie”.

Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej przez cały ubiegły rok prowadziła rozmowy z dziewczętami, a także współpracowała z kilkoma organizacjami. Nie musiała nikogo pytać o zdanie ani z nikim konsultować swoich pomysłów. W rodzinie królewskiej nie mogłaby sobie pozwolić aż na taką swobodę. Osoby, które reprezentują interesy królowej Elżbiety II, muszą przestrzegać zasad protokołu. Jedna z nich głosi, że każde wystąpienie, powinni konsultować ze współpracownikami monarchy.


Najnowsze zdjęcie Archiego

Najnowsze zdjęcie Archiego

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ty wiesz w co ona była zaangazowana za młodu ? hahaha

 • Gość pisze:

  Jest odważna i niezależna. Robi dużo dobrego. Miernoty Jej zazdroszczą i wypisują głupoty.

 • Gość pisze:

  Jaka księżna ?

  • Gosc pisze:

   Księżna Sussexu, hrabina Dumbarton, baronessa Kilkeel.
   Tylko sie nie udław…

 • Gość pisze:

  Oby wiecej takich kobiet jak Meghan.

 • Gość pisze:

  Nie potrafi ogarnąć swoich spraw, w swojej rodzinie nawet narobiła bigosu a chce naprawiać świat? Jest nieprawdopodobnie niewiarygodna więc niech się lepiej zajmie sobą i swoją rodziną.

  • Gość pisze:

   Maghan od nastoletnich lat byla bardzo zaangażowana społecznie, stąd jej szerokie znajomosci z Hillary Clinton, Sereną Williams, z ktora się przyjazni i dziala od lat, współdziałanie w projektach z Michelle Obama itp. To co robi teraz, jest kontynuacja, tylko mozlowosci ma większe. Prxy mexicie kroloea kilka raxy w oficjzmyvh pismach podkreslala, ze to co zrobila pr, e, ten krotki czas, do tego będąc w ciąży, jest godne podziwu. Ale tych slow jakoś nikt nie cutuje, bo to się nie wpisuje w ogólny hejt.

  • Gość pisze:

   jaka rodzina? wychowywala ja matka bo ojciec poszedl sobie do nastepnej,a gdy wyszla za Harrego,nagle przyrodnie rodzenstwo sie znalazlo i tatus aby ogrzac sie w blasku przyrodniej siostry,wiec nie pieprz bzdur,

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×