Szukaj

Meghan Markle poniosło w SMS-ach do rodziny królewskiej! Znana jest ich treść. Skandal wisi w powietrzu

Meghan Markle, rodzina królewska

Meghan Markle, rodzina królewska

Meghan Markle poniosło w SMS-ach do przyjaciółki, a Pałac Buckingham już drży, co może wyjść na jaw, kiedy zostaną one przekazane do wiadomości publicznej. Skandal wisi w powietrzu.

Żona księcia Harry’ego od początku nie należała do ulubienic rodziny królewskiej. Brytyjczycy także podzielili się jeśli chodzi o sympatię dla byłej aktorki – jedni uważają, że jest wspaniała, inni, że nie wpisuje się w funkcję, której się podjęła i nie sprawdza się w swojej roli.

Kiedy jednak razem z mężem monarchię opuściła, wybuchł skandal. Wydaje się, że każdy ruch Meghan Markle jest niekorzystny dla jej wizerunku. Tym razem podobno szykuje się jeszcze większa afera, bo wyciekły SMS-y księżnej do jej przyjaciółki Jessiki Mulroney.

SMS-y Meghan Markle wydostały się do mediów. Będzie skandal?

Pałac Buckingham przygotowuje się do nowego ataku Meghan Markle, a wtajemniczeni ujawniają, że prywatne wiadomością między księżną, która obecnie mieszka w USA, a jej byłą najlepszą przyjaciółką mogą wkrótce zostać upublicznione! Uważa się, że Jessica Mulroney, posiada skarbnicę zrzutów ekranu z tekstami księżnej z czasów, kiedy mieszkała w Wielkiej Brytanii.

Meghan zwykła przekazywać Jessice co leży jej na sercu na temat zmagań w rodzinie królewskiej przez WhatsApp i SMS-y. Przez lata były jak siostry i Meghan ufała jej bezgranicznie. Jessica zna wszystkie najskrytsze myśli księżnej na temat życia w rodzinie królewskiej oraz zna tajniki jej relacji z królową, księciem Karolem oraz księciem i księżną Cambridge.

Jednak, niestety dla pałacu, wiele z nich nie jest zbyt ładnych, nie wspominając nawet o absolutnym koszmarze dla bezpieczeństwa. Zwłaszcza że Jessica i Meghan oddaliły się od siebie i może już obietnica zatrzymania wiadomości w sekrecie nie będzie jej powstrzymywać, przed publikacją rewelacji.

Jess zajmuje się działem PR i zrozumiała, że ​​Meghan musi na chwilę zdystansować się od niej, ale od tamtego czasu minęło całe osiem miesięcy i nadal jest cisza. Jessica jest tym bardzo zaskoczona, zwłaszcza że Meghan przez wiele lat zdradzała jej niektóre ze swoich najgłębszych sekretów. Teraz jest jasne, że Jessica – która straciła szereg projektów, w tym swój własny program telewizyjny w wyniku skandalu ze swoim udziałem – jest zdeterminowana, by ocalić swoją reputację i wybielić się na tyle, na ile się da.

Chociaż niedawno udało jej się sprostować sytuację, która postawiła ją w złym świetle i już nie ciążą na niej zarzuty rasistowskiego zachowania, to jednak do pełni sukcesu trochę brakuje. Informatorzy twierdzą więc, że Jessica może przygotowywać się do następnego kroku, w którym użyje wiadomości od Meghan.

Jessica wie, że upublicznienie ich wiadomości może wywołać poruszenie, ale czuje, że cała sytuacja jest tak niesprawiedliwa. Chce, żeby ludzie zaczęli postrzegać Meghan inaczej. Uważa, że jej szczere wypowiedzi, mogą pokazać ją w innym świetle.

Niekoniecznie jednak przedstawią w dobrym świetle dwór i rodzinę królewską. Skandal wisi w powietrzu.


Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle publicznie pierwszy raz od czasu odejścia z rodziny królewskiej

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×