Szukaj

Co się dzieje? Meghan Markle nie przyszła na oficjalne spotkanie w Afryce!

Meghan Markle i książę Harry od kilku dni przebywają w Afryce, gdzie przylecieli z oficjalną wizytą. Księżna nie przyszła na jedno z zaplanowanych spotkań. Co się stało?
Meghan Markle wizyta w Afryce

Meghan Markle wizyta w Afryce

Meghan Markle i książę Harry wybrali się w oficjalną podróż po Afryce. Towarzyszy im Archie Harrison. Rodzice, po kilku miesiącach przerwy, pierwszy raz pokazali syna publicznie. Chłopczyk rośnie jak na drożdżach i coraz bardziej przypomina znanego tatę.

Zobacz: Meghan Markle ukrywała Archiego Harrisona już kilka miesięcy. W końcu pokazała go publicznie – to wykapany książę Harry!

Meghan Markle przerywa oficjalną wizytę

Okazuje się, że prawdopodobnie królewscy fani podczas tej wizyty nie zobaczą już syna Harry’ego i Meghan. Kiedy książę pojawił się w Malawi, Markle i najmłodszy z ich rodu, przetransportowali się do Johannesburga. Tam odpoczywają przed lotem powrotnym do domu.

Nie oznacza to jednak, że księżna miga się od swoich obowiązków. Niedawno Meghan miała dołączyć do męża i wraz z nim pojawić się w college’u, w którym promowana jest edukacja kobiet. Chociaż nie pojawiła się osobiście, po raz pierwszy w historii rodziny królewskiej, specjalnie dla niej organizowano spotkanie przy pomocy komunikatora internetowego.

Zobacz: Meghan Markle wygadała słodkie przezwisko syna. Archie Harrison jeszcze nie ma pół roku, a już lubi flirtować

View this post on Instagram

Hello Malawi ????????, it’s South Africa ???????? calling! Another incredible day on #RoyalVisitAfrica as The Duke arrived in Malawi, with The Duchess joining him via Skype to speak to women and girls who went to school with the support of CAMA and @camfed. Afterwards, The Duke was able to meet President Peter Mutharika and thank him for the wonderful welcome in his country. Today, The Duchess of Sussex linked up with Nalikule College, Lilongwe, to join The Duke and an amazing group of women who attended school through the help @camfed and its 20-year-old alumni network CAMA. These CAMA women are part of a major network across Africa, which has 140,000 members and 17,500 in Malawi alone. These positive female role models, leaders and entrepreneurs, are working to lift their communities out of poverty. Money distributed by CAMA goes directly to each of their alumni, who then use their own resources to support another three children to attend school. Along with support from the @Queens_Commonwealth_Trust, CAMA and @camfed are changing the lives of many young girls though education and empowerment. As President and Vice President of the QCT, The Duke and Duchess both believe in the power of education to empower young girls, and change society as a whole. #RoyalVisitMalawi #RoyalVisitSouthAfrica Video©️SussexRoyal

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Podczas krótkiego przemówienia, którego udzieliła, zdradziła, że chciała towarzyszyć mężowi. Nie udało jej się tego jednak zrobić:

Żałuję, że nie ma mnie z wami. Archie właśnie ucina sobie drzemkę.

Dlaczego Meghan nie pojawiła się na wydarzeniu? Wydaje się, że podróż po kontynencie była na tyle wyczerpująca dla mamy i jej synka, że podjęto decyzję o jej przerwaniu. Pewne jest też, że, z Johannesburga, w przyszłą środę wylecą do Londynu.

W przeciwieństwie do żony, Harry nie przerywa służbowej trasy. Zanim dołączy do swojej żony i syna, w planach ma m.in. odwiedziny w Centrum Zdrowia Mauwa w Malawi.

Zobacz: Meghan Markle zachwyciła w czarnym kombinezonie. Wyglądała przepięknie. Największe wrażenie zrobiły dodatki

 

 


Meghan Markle w czarnym kombinezonie Cape Town

Meghan Markle w czarnym kombinezonie Cape Town

Meghan Markle w czarnym kombinezonie w RPA

Meghan Markle w czarnym kombinezonie w RPA

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Meghan Markle i książę Harry pokazali Archiego Harrisona

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×