Meghan Markle pokazała się w stylizacji, którą ewidentnie ściągnęła od Kate! Księżna dopiero co brylowała na salonach w podobnej kreacji

Meghan i Kate

Meghan i Kate

Meghan Markle podczas pobytu w Nowym Jorku zachwyca kolejnymi stylizacjami. Okazuje się, że jedną z kreacji podpatrzyła u księżnej Kate. Żona Williama miała na sobie to samo kilka miesięcy temu. 

Meghan Markle i książę Harry od samego początku swojego związku nie mieli dobrych relacji z rodziną królewską. Ponad dwa lata temu podjęli trudną decyzję o tym, aby wycofać się z życia w monarchii i odciąć od obowiązków związanych z korną. Małżonkowie przenieśli się do USA, gdzie rozpoczęli zupełnie nowy rozdział w życiu. Teraz sami decydują o tym, w jakie akcje się angażują. Zamieszkali w Santa Barbara, a pierwszą ważną decyzją było założenie własnej fundacji.

Małżonkowie cały czas starają się wspierać ważne społeczne kwestie. Szczególnie zależy im na uświadamianiu społeczeństwa w kwestiach związanych ze zmianami klimatycznymi. Harry stara się mówić głośno na ten temat i apelować do najwyższych władz, które mają na to wpływ. Ostatnio Sussexowie pojawili się razem w Nowym Jorku. Okazuje się, że księżna ściągnęła stylizację z Kate!

Meghan Markle w Nowym Jorku pojawiła się stylizacji ściągniętej z księżnej Kate

Meghan i Harry pojawili się razem w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku, by wziąć udział w Międzynarodowym Dniu Nelsona Mandeli. Małżonkowie zadali szyku eleganckimi stylizacjami. Wieczorem natomiast, postanowili nieco wyluzować i wybrali się na randkę. W tym wypadku postawili na luźniejsze kreacje.

Harry miał na sobie ciemne spodnie i czarną koszulę z podwiniętymi rękawami. Jego żona założyła czarny kombinezon z białą lamówką przy dekolcie i odkrytymi plecami, marki Gabriela Hearst. Wyglądali zjawiskowo.

Patrząc na jej kreację, od razu przychodzi na myśl sukienka księżnej Kate, którą ta miała na sobie na premierze filmu Top Gun. Maverick. Księżna wystąpiła wówczas w czarnej sukni z identycznym białym akcentem przy dekolcie.

Wygląda na to, że albo Meghan wzoruje się na stylu Kate, albo pomimo tego, że nie dogadują się najlepiej, to łączy je podobne wyczucie mody. Jak myślicie?


Kate i William na premierze filmu Top Gun: Maverick

Kate i William na premierze filmu Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick UK Premiere Arrivals at Leicester Square, London

His Royal Highness Prince William, The Duke Of Cambrdge and Her Royal Highness, Catherine, The Duchess of Cambridge meet cast members Miles Teller and Jennifer Connelly at the UK Premiere of 'Top Gun: Maverick' at Leicester Square, London, England, UK on Thursday 19 May, 2022., Credit:Justin Ng / Avalon

Kate i William na premierze filmu Top Gun: Maverick

Kate i William na premierze filmu Top Gun: Maverick

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×