Szukaj

Meghan Markle pozwala sobie na więcej niż księżna Kate. Na Royal Ascot złamała żelazną zasadę! Powód może was rozbawić

Meghan Markle w Ascot

Meghan Markle w Ascot

Jaką zasadę złamała Meghan Markle na Royal Ascot?

Chociaż księżna Kate jest jedną z najbardziej znanych kobiet w brytyjskiej rodzinie królewskiej na świecie, to nawet podczas Royal Ascot zawsze nosiła plakietkę z imieniem i nazwiskiem. Nieco „luźniejsze” podejście do tematu identyfikatora miała Meghan Markle. Czyżby księżna Sussex po raz kolejny specjalnie złamała zasady, aby trafić na czołówki gazet, co wytykają jej niektóre brytyjskie tabloidy?

Z relacji The Sun dowiedzieliśmy się, że księżna Meghan swój kotylion nosiła przypięty do kopertówki. Dlaczego nie ozdobiła nim swojej kreacji Givenchy? Okazuje się, że identyfikator mógłby przedziurawić jedwabną tkaninę lub zostawić na na niej zauważalne ślady, które uszkodziłyby kreację Markle na dobre. Księżna Kate na tego typu wydarzenia wybiera bawełniane lub koronkowe sukienki, które są bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia.

Oprócz Meghan, z noszenia plakietki zrezygnowała także księżna Camilla, ale tak naprawdę jedynie królowej Elżbiecie II wolno to zrobić bez łamania protokołu.

Jak Harry i Meghan świętowali pierwszy miesiąc ślubu?

Książę Harry i Meghan zadebiutowali jako małżeństwo w Royal Ascot świętując w ten sposób swój pierwszy miesiąc ślubu. Para dołączyła do królowej, księżniczki Anny i kilku innych członków rodziny królewskiej. Wraz z hrabią i hrabiną Wessex pojechali trzecią karocą w procesji.

Podczas uroczystości brakowało księcia Williama i księżnej Kate, których zatrzymały inne obowiązki. Nieobecni byli również Mike i Zara Tindall, którzy niedawno powitali swoje drugie dziecko.

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Księżna Kate wychowywała się w arabskim kraju! Dowodem jest to stare zdjęcie!


Meghan Markle w Royal Ascot 2018

Meghan Markle w Royal Ascot 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×