Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Życie przyszłej księżnej jest naprawdę ciężkie. Meghan Markle przejdzie szkolenie z…

Meghan Markle i książę Harry


Meghan odbędzie specjalne szkolenie, to wszystko dla jej bezpieczeństwa

Meghan Markle ma teraz czas pełen wyzwań – przeprowadzka na inny kontynent, zaręczyny, przygotowania do ślubu, a także żmudna i szczegółowa nauka zasad panujących na dworze. Meghan uczy się wszystkiego – jak się ubierać na oficjalne okazje, co podawać na przyjęciach, o czym rozmawiać, do kogo jak się zwracać i w jaki sposób, przed kim dygać, jak wsiadać do samochodu…. uff, dużo tego!

Niestety, nowa rola żony przyszłej księżnej jest równie ekscytująca, jak i niebezpieczna. Rodzina królewska chce, żeby najnowsza członkini klanu Windsorów umiała zachować się w każdej sytuacji, z tego powodu Meghan będzie musiała przejść szkolenie z…. bycia ofiarą porywaczy!

Kurs będzie trwał tydzień i była aktorka nauczy się między innymi, jak przekazać informację, że znalazła się w niebezpieczeństwie jeśli zostanie porwana, a bandyci nagrają filmik z jej udziałem. Meghan nauczy się niemal niezauważalnych sygnałów jakimi można przekazać, że jest się w niebezpieczeństwie. Dodatkowo przyszła żona księcia dowie się jak uwolnić się z więzów, jak spokojnie komunikować się z porywaczami i jak psychicznie radzić sobie w takiej sytuacji.

Przezorny zawsze zabezpieczony, jesteśmy za dbaniem o własne bezpieczeństwo.

Niezwykły gest Meghan Markle przejdzie do historii! Tak podziękuje księżnej Dianie podczas ślubu

 

O nie! Meghan Markle pakuje rzeczy w Ameryce, a książę Harry baluje z byłą!

Piękna Meghan Markle majstrowała przy swojej twarzy! Poprawiła sobie więcej niż mogłoby się wydawać!

 

Boisz się wizyt u dentysty?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×