Szukaj

Meghan Markle przedłużyła włosy. Nową fryzurę zaprezentowała publicznie. Co za długość!

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i jej mąż książę Harry od kilku miesięcy wiodą życie prywatnych osób. Ich dworskie obowiązki spadły na barki wkurzonego Williama i jego żony Kate. Ale prywatne życie nie oznacza dla Meghan bezczynności.

Księżna Sussexu wzięła właśnie udział w panelu, który ma wzmacniać młode kobiety w odważnym wspieraniu siebie i wybieraniu drogi życiowej. 38-latka połączyła się z uczestniczkami spotkania ze swojego domu w Los Angeles. Mówiła o tym, że dla młodej generacji ojczyzną jest już bardziej świat cyfrowy, niż archaiczne granice państwowe, ale też, że młodzi zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo wspierająca i pomocna może być obecność w sieci, jak i niestety, obciążająca, a nawet raniąca.

Dlatego używajcie swojego głosu zarówno w sieci, jak i poza nią do wspierania siebie i siebie nawzajem. Czasem spotkacie się z negatywnymi reakcjami, które potrafią być boleśnie dokuczliwe. Ale wtedy możecie użyć waszej wspólnej mocy, aby taki negatywny hałas wytłumić. Tak, to nie jest nic innego jak tylko hałas. – przemawiała Meghan do uczestniczek 2020 Girl Up Leadership Summit.

Organizacja Girl Up została powołana w 2010 roku przez charytatywną Fundację Narodów Zjednoczonych, której zadaniem jest wspieranie działań ONZ, skupiających się na sprawach dotyczących dorastających dziewcząt. Trzydniowy, wirtualny szczyt zgromadził blisko 40 tysięcy uczestniczek w wieku od 13 do 22 lat ze 172 krajów.

Meghan Markle z przedłużonymi włosami

Meghan wystąpiła jako jedna z kilku gwiazd, wśród których była także Michelle Obama ze swoim przesłaniem do dziewcząt oraz bliska przyjaciółka Meghan, aktorka Priyanka Chopra Jonas, która wzięła udział w części Q&A, czyli pytań i odpowiedzi.

Swoje wystąpienie Meghan zakończyła słowami wsparcia i zachęty do działania. Nie obyło się także bez akcentu rodzinnego. Zapewniła uczestniczki wirtualnego spotkania, że zawsze będzie im kibicować wraz z synem i mężem.

Księżna wystąpiła przed kamerą z wyraźnie przedłużonymi włosami, na które uwagę zwróciły zagraniczne media. Widać, że Meghan odżywa po latach dworskiego sztywnego ceremoniału. Wreszcie może nosić doczepy, luźne ubrania i t-shirty typu unisex.

Czym nas jeszcze zaskoczy?


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle na temat zamieszek w Stanach Zjednoczonych

Meghan Markle na temat zamieszek w Stanach Zjednoczonych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×