Szukaj

Wywiad u Oprah to dopiero początek. Meghan Markle walczy o własny program. Wyciekły szczegóły

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle marzy o karierze w telewizji. Podobno wywiad u Oprah Winfrey ma być dla niej sprawdzianem – jeśli go zda, dostanie własny program. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej zdradza szczegóły.  

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, interesy monarchini reprezentowali do końca marca 2020 roku. Mieli 12 miesięcy na to, by zmienić zdanie.

Tak się jednak nie stało. Meghan i Harry przekazali królowej, że nie nie rezygnują z Megxitu. Elżbieta II odebrała im więc honorowe nominacje wojskowe i patronaty. Małżonkowie nie pozostawili tego bez reakcji. Na łamach prasy zapewnili, że organizacje, które wspierali do tej pory, wciąż mogą liczyć na ich pomoc.

Meghan Markle dostanie swój program w telewizji?

Meghan i Harry tuż po tym, jak opuścili rodzinę królewską, przenieśli się za ocean. Przez kilka tygodni mieszkali w Los Angeles, później przeprowadzili się do Santa Barbara. Małżonkowie nieco zmniejszyli swoje zawodowe aktywności. Chociaż nadal angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia, skupiają się przede wszystkim na wychowywaniu synka, Archiego.

Chłopiec wkrótce będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata. Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Dumni małżonkowie tę szczęśliwą wiadomość przekazali na łamach magazynu People. To właśnie tam ukazała się przepiękna sesja zdjęciowa, w której brzuszek księżnej przyciągał uwagę.

Chociaż wiadomość o ciąży księżnej otworzyła tabloidom pole do spekulacji, małżonkowie nie komentują ani płci, ani imienia dziecka. Może się to jednak zmienić. Przyszli rodzice zgodzili się udzielić wywiadu Oprah Winfrey. Będzie to intymna rozmowa, w której była aktorka opowie o macierzyństwie, małżeństwie, a także początkach w rodzinie królewskiej. Z kolei jej mąż zabierze głos w sprawie przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych.

Do sieci trafiła zapowiedź rozmowy, która została nagrana kilka dni temu. Meghan włożyła przepiękną suknię Armani, która świetnie podkreślała jej ciążowe krągłości.

Plotki głoszą, że wywiad będzie miał dla Meghan Markle szczególne znaczenie. Nie tylko zaprezentuje swoją historię, ale także będzie miała szansę na to, by rozpocząć wymarzoną karierę w telewizji.

Osoba z otoczenia rodziny królewskiej donosi, że stacja CBS chce ją przetestować i sprawdzić, czy nadaje się na gospodynię własnego show. Być może to ona zastąpi Oprah, gdy ta zdecyduje się przejść na emeryturę:

Chcą wiedzieć, czy Meghan Markle naprawdę ma taką moc jak inne gwiazdy. Producenci szukają kogoś, kto zastąpi Oprah, która jest chętna do przejścia na emeryturę. Meghan jest idealną kandydatką na to stanowisko. Jeśli wyniki oglądalności się sprawdzą, CBS może zaproponować jej dłuższą współpracę – donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z „Woman’s Day”.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×