Meghan Markle przygotowała piękny prezent z okazji Dnia Ojca. Zaskoczyła gestem

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle przygotowała piękny prezent z okazji Dnia Ojca, którym udowodniła, że ma gest. Sprawdźcie, co takiego zrobiła.

Meghan Markle od ponad roku nie pojawiła się w Wielkiej Brytanii. Gdy ona i jej mąż książę Harry zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej, przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkali w Santa Barbara w pięknej posiadłości zlokalizowanej w sąsiedztwie gwiazd.

Zarówno księżna, jak i jej ukochany, od pewnego czasu nie pojawiają się publicznie. Koncentrują się na życiu rodzinnym. Niedawno powitali na świecie drugie dziecko, córeczkę, dla której wybrali imiona Lilibet Diana. Dumni rodzice o tym, że dziewczynka jest z nimi, poinformowali w oficjalnym komunikacie:

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie.

Chociaż Meghan Markle miała okazję, podobno odrzuciła zaproszenie na spotkanie z rodziną królewską. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Meghan Markle: prezent z okazji Dnia Ojca. Co przygotowała?

W niedzielę w Wielkiej Brytanii świętowano Dzień Ojca. W tym kraju jest on obchodzony w każdą trzecią niedzielę czerwca. Z tej okazji Meghan Markle zadbała o piękny prezent, którym udowodniła, że ma gest. Wysłała kopię swojej nowej książki The Bench do zaprzyjaźnionych osób. Dołączyła do niej osobisty wpis.

Prezentem od księżnej pochwalił się Matt Haig, który pokazał go na swoim Twitterze. Pokazał zdjęcie okładki, a także notatki, którą do niej dołączono:

Z pozdrowieniami z urzędu księcia i księżnej Sussex.

Meghan Markle zadbała też o bardziej osobistą wiadomość:

Drogi Matt, Szczęśliwego Dnia Ojca! Z miłością i szacunkiem od naszej rodziny dla Twojej…

Internauci w komentarzach podkreślają, że jest to piękny gest ze strony księżnej. Przypomnijmy, że The Bench to książka, która opowiada o szczególnej relacji między ojcem a synem widzianej oczami matki. Inspiracje do jej napisania stanowili dla Meghan jej bliscy.


Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Ilustracja z książki The Bench napisanej przez Meghan Markle

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Książka Meghan Markle z osobistą dedykacją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×