Meghan Markle już wie, jaki prezent wręczy swojej córeczce. Ma on dla niej sentymentalne znaczenie

Meghan Markle - prezent

Meghan Markle - prezent

Meghan Markle już wie, jaki prezent wręczy wkrótce swojej córeczce. Ten luksusowy gadżet już zawsze będzie przypominał jej o matce. O czym mowa?

Meghan Markle i książę Harry w marcu ubiegłego roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Po tym, jak podjęli tę decyzję, wyprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Po kilku przeprowadzkach osiedli na stałe w pięknej posiadłości położonej w luksusowej dzielnicy Santa Barbara.

Małżonkowie do niedawna realizowali się w roli rodziców Archiego oraz tworzyli swoje autorskie projekty. Nie tylko podpisali kontrakt z platformą Netflix, ale i zaczęli nagrywać podcasty, w których dzielą się swoimi przemyśleniami. 4 czerwca na świat przyszła ich córeczka, Lilibet Diana. Wieść o jej narodzinach przekazano w oficjalnym komunikacie.

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu – para podzieliła się szczegółami w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Meghan Markle przygotowała dla córki wyjątkowy prezent

Meghan już od dawna zastanawiała się, jak uczcić moment narodzin córeczki. Z uwagi na to, że Lilibet Diana, póki co jest jeszcze za mała, drogocenny podarek otrzyma dopiero za kilka lat.

Markle największą popularność zyskała dzięki roli w serialu Suits, dlatego też niezwykle ucieszyła się na wieść o tym, iż produkcja ma w planach nakręcenie 3. sezonu. Z tej okazji sprezentowała sobie zegarek Cartier Tank Française, który kosztuje 4800 funtów (ok. 24 767 zł). Aktorka posiada model z niewielką tarczą, który łączy ze sobą dwa kolory – srebro oraz złoto.

Żona księcia Harry’ego wielokrotnie uzupełniała swoje stylizacje o ten gustowny dodatek, jednak już przed laty kupiła go z myślą o tym, że w przyszłości przekaże go swojej córce. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, wygrawerowała na nim swoje inicjały.

Wygrawerowałam na odwrocie zegarka napis: Dla M.M. Od M.M. i planuję dać go mojej córce pewnego dnia. To właśnie sprawia, że ​​wspomnienia są wyjątkowe, że masz z nimi związek – powiedziała w 2015 roku.

Okazuje się, że w rodzinie Meghan tradycją już jest, że niektóre elementy biżuterii przekazywane są z pokolenia na pokolenie:

W Suits nosiłam bransoletkę mojej babci oraz perły od mamy. To zabawne, bo tak naprawdę mam na imię Rachel, więc nawet mój sygnet ma wygrawerowaną literę R.

Wierzymy, że w przyszłości Lilibet bardzo ucieszy się z tego prezentu i będzie nosiła zegarek matki z dumą.


Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Meghan Markle w Vax Live

Meghan Markle w Vax Live

Meghan Markle

Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×