Szukaj

Były bliski współpracownik Meghan Markle w tabloidzie ocenił pracę z księżną. To nie są miłe słowa

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle, zanim poślubiła księcia Harry'ego, pracowała jako aktorka. Grała m.in. w serialu W garniturach. Pracownik produkcji ocenił jej zachowanie. To nie są miłe słowa. 

Meghan Markle i książę Harry od kilku tygodni są bohaterami tabloidów. Powodem jest nie tylko ich przeprowadzka z Los Angeles do Santa Barbara, ale także publikacja Finding Freedom, która ujawnia nieznane dotąd sekrety ich życia prywatnego.

New Idea podaje, że małżonkowie będą musieli poradzić sobie nie tylko z książką, ale niespodziewaną wizytą. Tabloid jest przekonany, że królowa Elżbieta II wkrótce przyleci do Stanów Zjednoczonych. Chce zażegnać rzekomy konflikt, który panuje w rodzinie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Były współpracownik Meghan Markle ocenił pracę z księżną

Meghan, zanim została księżną, realizowała się jako aktorka. Grała m.in. W garniturach, gdzie wcielała się w postać Rachel. Niektóre zachowania aktualnej żony Harry’ego nie podobały się ekipie, z którą współpracowała. Jeden z kamerzystów w rozmowie z Globe zdradził, co raziło najbardziej.

Okazuje się, że Markle nie była zadowolona ze swojego wyglądu do tego stopnia, że często nie chciała wychodzić z garderoby:

Meghan zawsze musiała być wyprowadzana z garderoby, ponieważ nie sądziła, że ​​wygląda wystarczająco ładnie, czuła, że strój nie był odpowiedni i nie dostanie wystarczająco uwagi. Zachowywała się, jakby była aktorką klasy A, a nie była nawet klasy D.

Gdy jednak stanęła przed kamerami, zachowywała pełen profesjonalizm i skupiała się na powierzonym zadaniu. Gdy gasły światła reflektorów, stawała się wredna:

Po wyłączeniu kamery nie jest najbardziej przyjazną osobą.

Warto dodać, że chociaż oświetleniowiec negatywnie ocenił współpracę z aktorką, zupełne inne zdanie na jej temat ma fryzjer, który odpowiadał za jej fryzury. W rozmowie z magazynem Grazia nie szczędził komplementów pod jej adresem.


Meghan Markle

Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle doświadczała rasizmu

Meghan Markle doświadczała rasizmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×